Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Matarnia albo skwer :gwizdanie:

Nie musisz przyjezdzac :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem, ale lepiej zrobić Ci na złość :decayed:

Opublikowano

więc jutro u Olego ale tak na 20stą bo mam robotę

Opublikowano

Nom :good:, wkoncu w domku wiec jutro u Ola :tongue4:

Opublikowano

można coś wymyślić :decayed:

Opublikowano

wymyslone już jest :decayed:

Opublikowano

od niedzieli walka z tym oto czymś :)

Poszło glinkowanie + polerka ręczna Megs UC + AG SRP + póki co jedna warstwa Colli 476s.

Efekt gładkości lakieru i koloru jest mega! (gorzej z rysami, ale dużo zostało zamaskowanych)

jest generlanie mega ok na żywo :naughty:

2df9c4932ddc06bcm.jpg3ca3d91c46c963eam.jpg6de9f20ff8b1d4cam.jpg

82f68d5cbda36cf4m.jpgcfd6bb94db07f6dbm.jpge9910d7df304aa14m.jpg

Opublikowano

fajna felga :):decayed:

Opublikowano

Ej no wczesniej niz 20 jutro....Umowmy sie na 18:30,a reszta bedzie sie zjezdzac.I odpalamy grilla.Kto jutro bierze wegiel????

od niedzieli walka z tym oto czymś :)

Poszło glinkowanie + polerka ręczna Megs UC + AG SRP + póki co jedna warstwa Colli 476s.

Efekt gładkości lakieru i koloru jest mega! (gorzej z rysami, ale dużo zostało zamaskowanych)

jest generlanie mega ok na żywo :naughty:

2df9c4932ddc06bcm.jpg3ca3d91c46c963eam.jpg6de9f20ff8b1d4cam.jpg

82f68d5cbda36cf4m.jpgcfd6bb94db07f6dbm.jpge9910d7df304aa14m.jpg

Robisz to uslugowo,czy hobbystycznie??

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:07_________________________________________________

Nom :good:, wkoncu w domku wiec jutro u Ola :tongue4:

Jak tam moja kierownica?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak Lodówa ma moje koła to mogę Wam 100kg koksu przywieźć :polew:

Opublikowano

Witam :wink4:

Mam małą proźbę jak ktoś mieszka w poblizu tych aukcji i da by rade obejrzeć te samochody czy nadają się do czegos to był bym bardzo wdzięczny :notworthy:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-limuzyna-diesel-klimatronik-i1554737220.html

http://otomoto.pl/audi-a4-C18397213.html

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

pierwszy: napisz do jozek726

drugi: napisz w spoty kuj-pom

Opublikowano

O Panie.Wlłoclawek to kujawsko-pomorskie juz :gwizdanie:

Opublikowano

Robisz to uslugowo,czy hobbystycznie??

robie to i usługowo i hobbystycznie ;) głownie zajmuję się wnętrzami aut póki co, jednak jest tez opcja z zewnatrz, tylko narazie zbieram na maszyne do polerki nową, ale jakies mycia, glinkowania, woskowanie itd itd bez problemu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11979.0

w tym temacie sa zdjecia niektorych z wielu moich prac tylko

jeszcze poszedł dach do impregnacji ;)

0ed7a88921fe0865m.jpg

na poczatek poszedł dach... czyszczenie APC Megsa + impregnacja 303 Fabric Guard

896a26e0ff4339a9m.jpg

wyczyszczony dach (troche przykurzony)

529d8a18896449d5m.jpg

a tak sprawuje się woda na nim:

71d508ead29911b7m.jpg7c00e89e5c78a5acm.jpgba905808e2e5d860m.jpg

Opublikowano

Mycie,glinkowanie i woskowanie to akurat moge sobei sam zrobic :evil:

Bardziej chodzilo mi o polerke.

Opublikowano

Witam :wink4:

Mam małą proźbę jak ktoś mieszka w poblizu tych aukcji i da by rade obejrzeć te samochody czy nadają się do czegos to był bym bardzo wdzięczny :notworthy:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-limuzyna-diesel-klimatronik-i1554737220.html

http://otomoto.pl/audi-a4-C18397213.html

Pozdrawiam :hi:

zadzwoń do typa napisz mi na jakiej ulicy stoii to jeszcze dziś moge podjechać :wink4: chodzi o 1 link oczywiście[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 18:21_________________________________________________znam tu ludzi to bede wiedział od kogo on i czy był składany z przystanków MZK :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

thx za kielbaske :hi:

Opublikowano

thx za kielbaske :hi:

spoko nie dziękuj przecież zapłaciłeś mi za nią 320 PLN :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.