Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wesołych świąt wszystkim ! :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 13:38_________________________________________________o f*ck pierwszy post na policyjnej stronie... :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

semka wesołych świąt. mam pytanko szukam kogoś kto zakodował by mi nowy licznik do b7 2.0tdi ????????? oczywiście okolice 3-miasto

Opublikowano

Gili jak tam multi??Slyszalem dobre wiesci z frontu :naughty:

no..podobno jeździ... :decayed:

Opublikowano

Chce kto mojego bluetootha??

Zmieniam na cos innego :gwizdanie:

Opublikowano

nareszcie Lodówa pojechał i mam święty spokój.....bo gdzie do c**ja.... :dance::thumbup::pierdzioch:

...a tak poważnie to trafiła mu się za***ista furmanka,1 właściciel,wypasiona,serwisowana,udokumentowany przebieg i takie tam... :cool1:

....a tu parę fotek na szybko robione.... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AudiA6?authkey=Gv1sRgCImAoanyxpbNkQE#

Opublikowano

Nie no kur.wa A6 kupił? :wallbash: Zdrada! Ale auto super :>

:>[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 17:15_________________________________________________Zresztą Lodówa i Allroad z mega prześwitem? Nie no nie wierzę :polew: I co, teraz gwint w Allroadzie? :decayed:

Opublikowano

lodówa kupił Skarbonkę???

Opublikowano

w 2,5 tdi :gwizdanie:

Opublikowano

będzie ktoś wieczorem na spocie ?

Opublikowano

grilujemy jutro u Ola?

Opublikowano

grilujemy jutro u Ola?

:yes2:

Opublikowano

to na 18-18.30 bo dzisiaj LM :kox:

Opublikowano

jak się wyrobię to będę

Opublikowano

Ja odpadam.Bede na meczu Asseco Prokom-CZarni Slupsk w Gdyni.

Opublikowano

to jak się wyrobię to też wpadnę :good:

Opublikowano

Rdzewek Lodówa twoją kasę za fele przeznaczył na :sex:.... :decayed:

...jak go zawiozłem na Nord to tylko coś pod nosem szepnął ...a c**j Rdzewek jeszcze poczeka... :decayed::naughty:

Opublikowano

i chooj i dobrze a myślałem, że tylko mi się udało go wyj3bać na $$$ :evil::polew:

Rdzewek tak na poważnie to żarników jeszcze nie mam ale są zamówione i koleś czeka na dostawę :wink4:

Opublikowano

Rdzewek Lodówa twoją kasę za fele przeznaczył na :sex:.... :decayed:

...jak go zawiozłem na Nord to tylko coś pod nosem szepnął ...a ch*** Rdzewek jeszcze poczeka... :decayed::naughty:

ale chociaż wy***ał to na coś ładnego czy jakieś pasztety posuwał ? :polew: :polew:

Opublikowano

...kupił szlugi whisky cole i dwie felgi poszły się je3ać,więc jak myślisz co mógł za resztę zrobić....

tylko wypić szybko to co kupił i wydać resztę chaisu na starą grubą Murzynice co już z daleka je3ała octem...... :decayed::naughty:

Opublikowano

jeżeli zrobił ją w aucie to można powiedzieć że był to chrzest bojowy nowego samochodu :naughty: :naughty:

jak już wytrzymał taką "burzę", to już z wszystkim sobie poradzi :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.