Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks czarnuchu zakończyłem rozmowę bo już nie mogłem Cię słuchać .... :sick3:

po 3 wyzwiskach,taki mientki jesteś :blink::cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam bardzo poważne pytanie do pomorskich rolników alvaro i antonio.....

czy małe gospodarstwo rolne (5h z budynkami) lepiej będzie sprzedać później za euro czy teraz .... :mysli:

Opublikowano

Mam bardzo poważne pytanie do pomorskich rolników alvaro i antonio.....

czy małe gospodarstwo rolne (5h z budynkami) lepiej będzie sprzedać później za euro czy teraz .... :mysli:

ziemia teraz też jest w cenie więc jak uważasz

zalezy w jakim rejonie i jaka klasa gleby, jakie budynki i jaki ich stan

Opublikowano

Mam bardzo poważne pytanie do pomorskich rolników alvaro i antonio.....

czy małe gospodarstwo rolne (5h z budynkami) lepiej będzie sprzedać później za euro czy teraz .... :mysli:

ziemia teraz też jest w cenie więc jak uważasz

zalezy w jakim rejonie i jaka klasa gleby, jakie budynki i jaki ich stan

Siemano :hi: :hi: :hi:

Ja proponuję dołączyć się do województwa łódzkiego, to będzie więcej warta ta ziemia :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no, dżołk taki oczywiście :wink4: :wink4: :wink4:

BTW, spocicie się w tę środę? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

spocimy :)

Opublikowano

spocimy :)

Czy mogę dostąpić zaszczytu uczestnictwa w tym jakże ważnym w życiu Trójmiasta wydarzeniu? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

możesz, zapraszamy :good:

Opublikowano

możesz, zapraszamy :good:

Dziękuję :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A tak przy okazji zapytam: czy ktoś z Was mieszka/przejeżdża w pobliżu osiedla Piecki-Migowo, ulic Rakoczego, Bulońska i te okolice i byłby tak miły i mnie "zgarnął" po drodze, ewentualnie wysadził gdzieś w okolicy wracając?

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:07_________________________________________________Oczywiście jak coś, dotrę autobusem, ale pytam, bo może akurat :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a o której jest spot? 20 czy szybciej?

Opublikowano

18.30

Opublikowano

18.30

O, to muszę prosto z roboty pędzić :gwizdanie:

Opublikowano

18.30

ja jak już to gdzieś na 20stą bym był :cool1:

Opublikowano

18.30

ja jak już to gdzieś na 20stą bym był :cool1:

normalka :decayed:

jak zwykle Łepski pierwszy,ja drugi,ty trzeci :cool1:.................a i jeszcze Bieniek...

...ale on już tam zamieszkał,to go nie licze :decayed:

Opublikowano

ja jutro może też będę bo DPFa chcę wywalić[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:56_________________________________________________ej... który z was kazał komuś zadzwonić do mnie kilka minut przed końcem aukcji i zapytać czy" audi jeszcze aktualne i jaki jest długi bagażnik po złożeniu kanapy bo ktoś chce dwu metrowe deski wozić" :polew:

odpowiedziałem, że to nie auto na budowę i nie sprzedaje a gostek do mnie "no ale deski będą heblowane" :polew:

to ja, że mogą być nawet lakierowane ale auto nie jest na sprzedaż i naaaaara :polew:

Opublikowano

wypsiu jak Cię czas/kasa nie ciśnie to czekaj , tańsze nie będzie... no chyba że grunty to V klasa albo i wyżej a budynki ledwo stoją to się nie zastanawiaj tylko szukaj Łosia jakiegoś :decayed::kox:

Opublikowano

...tylko szukaj Łosia jakiegoś :decayed::kox:

zaraz dostaniesz PW z ofertą :cool1::decayed:

Opublikowano

Sorry Tomeks nie mogłem się powstrzymać :decayed::kox::tongue4::polew:

Opublikowano

Sorry Tomeks nie mogłem się powstrzymać :decayed::kox::tongue4::polew:

ty łajzo :polew:

Opublikowano

to Ty nie możesz zedytować mojego posta ?? no popatrz :decayed::tongue4::polew::kox:

Opublikowano

jaki prowiant przywieźć na grilla?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.