Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wypsiu jak Cię czas/kasa nie ciśnie to czekaj , tańsze nie będzie... no chyba że grunty to V klasa albo i wyżej a budynki ledwo stoją to się nie zastanawiaj tylko szukaj Łosia jakiegoś :decayed::kox:

grunty 2 i 3 klasa budy gospodarcze w dobrym stanie domek do remontu w środku bo na zewnątrz wszystko ogarnięte,wszystkie media ogrodzone i ziemia w jednym kawałku.

Obecnie na 3,5h jest plantacja porzeczki czarnej ale przez opady gradu w tym roku nic nie będzie,została tylko kasa wyjebana na nawozy i opryski.Ja nie jestem w stanie tego dopilnować a ojca ma powarzenie chorego więc tylko zostanie wynająć w dzierżawę i poczekać na euro ... :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki prowiant przywieźć na grilla?

Co chcesz, ludzie przywożą głównie kiełbasy i pieczywo ale trafiają się też inne rarytasy :decayed: A z dodatków to wiadomo, musztarda i takie tam. Antonio przywozi ogórki z Niemiec ale po ostatnich przygodach z bakterią coca coli to wątpię czy ktoś będzie chciał te jego gestapowskie zielone dilda :decayed: Aha, każdy zaopatruje się sam, jedynie Bieniek zawsze się wbija komuś w talerz :decayed:

Opublikowano

Bieniu nieoficjalnie się dowiedziałem że koledzy szykują dla Ciebie kiełbaskę nafaszerowaną środkami na przeczyszczenie.... :cool1:

nie dość że tyle się musisz naszarpać z furmanką to jeszcze by tego brakowała abyś zasrał tapicerkę .... :decayed:

Opublikowano

Zasra zasra jak fura zacznie normalnie śmigać :decayed::kox:

Opublikowano

w którym miejscu na oruni jest ten warsztat? grill/węgiel będzie? musze namówić dziewczynę zeby zrobiła jakiej jedzenie dla nas, co nie bedziemy głodni spotowa :wink4:

Opublikowano

http://az.gda.pl/

wszystko jest[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:13_________________________________________________

Zasra zasra jak fura zacznie normalnie śmigać :decayed::kox:

uuu,to nawet litr laxygenu nie pomoże :gwizdanie: :cool1::decayed:

Opublikowano

Byłem u Olka jakąś godzinkę temu i Bieniek tam był :gwizdanie:

chyba j3bany tam mieszka :decayed:

Opublikowano

Byłem u Olka jakąś godzinkę temu i Bieniek tam był :gwizdanie:

chyba j3bany tam mieszka :decayed:

Bieniu na pół etatu stróżuje a że zatrudnił go Lodowa do pilnowania A6 to chodzi biedaczysko głodne..... :decayed:

Opublikowano

Sie smiejcie lachudry!!Ale zawias prawie ogarniety.Jeszcze geometrie poprawic i gra :)

Co nastepne sie sp***doli?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Co nastepne sie spieprzy?? :naughty: :naughty:

mało ważne :naughty::decayed:

kurde Olo coś stękał, że nie wie czy da redę mojego DPFa ogarnąć do jutra do 15stej :confused4:

Opublikowano

Zoltar juz zczytywal cos jak wyjezdzalem,takze powinni sie ogarnac.

Opublikowano

mam nadzieję, bo jak nie to będzie wperd0L :decayed:

zrobić witaminkę to tak bez ciśnienia, oby DPFa wywalić z ECU :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Panowie ile kosztuje kurs na prawko na C ?? orietuje sie ktoś ? :mysli:
Opublikowano

:hi: Panowie ile kosztuje kurs na prawko na C ?? orietuje sie ktoś ? :mysli:

zapytaj sie Gilego on chyba 2 lata temu robił ... :cool1:

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Jak to u Was z tymi spotami jest?

Łaziłem jak cieć po tej Matarni od 18:30 do 20:30, na parkingu B11 nikogo, jedynie pod OBI jakiś B6 Avant z klubowymi ramkami stał :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Kimi trzeba śledzić wątek :tongue4:

Opublikowano

Kimi trzeba śledzić wątek :tongue4:

Śledziłem, śledziłem - gdzie jest napisane, że spota w Matarni nie będzie? ;( ;( ;(

Opublikowano

no tak pre-pl ostatnio aktywny 28 Luty 2011 to wiesz :gwizdanie:

ale jest napisane na co drugiej stronie gdzie będzie http://az.gda.pl/ :tongue4:

Opublikowano

no tak pre-pl ostatnio aktywny 28 Luty 2011 to wiesz :gwizdanie:

ale jest napisane na co drugiej stronie gdzie będzie http://az.gda.pl/ :tongue4:

Dobra, niech będzie, że mój błąd :kwasny:

Przynajmniej zobaczyłem kolejny kawałek Gdańska :D :D :D

Opublikowano

no i jak Ci się podoba ten kawałek Gdańska :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.