Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm:

:naughty:

Opublikowano

Koleś strzelił sobie w jajo tym wątkiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pojechali po nim ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

najgorsze jest to, że kasę wydał :confused4:

Opublikowano

Jak tam twój zderzak, ja zabrałem tego s-line z pdc i xen

Jak będziesz na spocie powiedz Oli ze mam cos takiego może znajdzie mi chętnego - nie chce tego wysyłać w polske, wysłałem niedawno tylną klape B7 s-line i skatowali kurierzy DHL :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

powiem, a zresztą już napomknąłem na spocie w zeszłym tygodniu o Twoim zderzaku

Opublikowano

Na ktora sie dzis zwalamy do Ola?

Opublikowano

orzesz wy c**jki żaden nie wpadł bramy nie zrobił a specjalnie miałem karton c**jowej wódki dla kolegów z klubu... :decayed::kox:

Opublikowano

a specjalnie miałem karton c**jowej wódki dla kolegów z klubu... :decayed::kox:

Czuć było aż w trójmieście :polew: albo koło szadółek przejeżdżałem :mysli:
Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu już sobie tutaj u was goszczę na forum ale jest mała lipa, chętnie bym się podpiął pod spoty tylko że w środy przeważnie pracuje do 20 a czasami i do 23-24.

Są jeszcze jakieś inne dni w które się spotykacie czy tylko środa ??

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu już sobie tutaj u was goszczę na forum ale jest mała lipa, chętnie bym się podpiął pod spoty tylko że w środy przeważnie pracuje do 20 a czasami i do 23-24.

Są jeszcze jakieś inne dni w które się spotykacie czy tylko środa ??

Generalnie tylko w środy ale zdarzają się też jakieś wypady typu ognisko u Gilona, kulig itp itd. Ewentualnie raz na ruski rok jakiś spontan na skwerze w gdyni np. :decayed: Ale na spotach jak ludzie i pogoda dopiszą to bywa, że siedzimy do późnego wieczora więc nawet jak o 20 skończysz to spokojnie możesz wpadać. :good: Chociaż na wszelki wypadek dobrze jest się upewnić dzwoniąc do stałych bywalców czyli Łepskiego lub Bieńka :decayed:

Opublikowano

Jestem już w połowie drogi do Wihajstera :kox:

74407028.jpg

Opublikowano

rzeźnik :>

Opublikowano

Serdecznie proszę o oddawanie głosów na bezpośrednie połączenie lotnicze na trasie Bruksela Charleroi – Gdańsk na stronie

http://www.charleroi-airport.com/

będę mógł być obecny na spotach ... :kox:

Opublikowano

Całe forum zagłosuje, linie otworzą nowe połączenie przekonane że będzie popularne i dochodowe a potem się okaże że tylko Wypsiu nim lata :decayed:

Opublikowano

Serdecznie proszę o oddawanie głosów na bezpośrednie połączenie lotnicze na trasie Bruksela Charleroi – Gdańsk na stronie

http://www.charleroi-airport.com/

będę mógł być obecny na spotach ... :kox:

Poszło :good:

Gdańsk 33%, następna dopiero Nicea 20,8% :D :D :D

Opublikowano

już 33,2% :friends:

Opublikowano

33,3

Opublikowano

34,1 :decayed:

Opublikowano

34.2 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.