Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Resztek wsz naj!

Dzięki i wzajemnie! :decayed:

Resztek tez ma urodziny :mysli:

...co to,jakaś zbiorowa orgia była :gwizdanie:

Przerwy w dostawie prądu były :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepszego Resztek :decayed:

Opublikowano

Bieniek moj Pan moderatorem działu pomorskie :blink:

Opublikowano

Ktos musi to trzymac porzadek i wrzucac jakies info. :decayed:

Opublikowano

nie edytuj moich postów :baseball:

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Przyjeżdżam do GD i znowu pada :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Ehh, gdzie to lato :confused4:

Opublikowano

nima lata :decayed:

Opublikowano

nima lata :decayed:

ale za to ziemniaki rosną :decayed: :decayed:

Opublikowano

STÓWA Resztek ... :drunk:

Ps...własnie się zastanawialiśmy z Krysią czy jesteś w Norwegi :cool1:

Opublikowano

jak na manie śmigacie? Od piątku cały weekend czy tylko sobota/niedziela ? :naughty:

Pogoda ma być średnia, przydał by się jakiś pawilon :decayed:

Opublikowano

najlepszego Resztek :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

jak na manie śmigacie? Od piątku cały weekend czy tylko sobota/niedziela ? :naughty:

Pogoda ma być średnia, przydał by się jakiś pawilon :decayed:

Podobno ma padać

Opublikowano

no właśnie, i tak zastanawiam się jak jechać.. czy wpaść tylko w piątek na chwilę i wrócić do domu, pojawić się w sobotę, czy może jednak przytulić flaszkę tego wieczora :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: Panowie podrzućcie mi linka gdzie w 3mieście usuwają wgniotki bez malowania? bo kurde zgubiłem ;(
Opublikowano

sto lat Resztku :kwiatek:

Opublikowano

no właśnie, i tak zastanawiam się jak jechać.. czy wpaść tylko w piątek na chwilę i wrócić do domu, pojawić się w sobotę, czy może jednak przytulić flaszkę tego wieczora :naughty: :naughty:

jasne że od piątku z flaszką :wink4:

pany,zróbmy zrzutkę na jakiś pawilon ogrodowy,sto pare zeta,to na łeb wyjdą grosze,a będzie gdzie posiedzieć :cool1:

Opublikowano

no właśnie, i tak zastanawiam się jak jechać.. czy wpaść tylko w piątek na chwilę i wrócić do domu, pojawić się w sobotę, czy może jednak przytulić flaszkę tego wieczora :naughty: :naughty:

jasne że od piątku z flaszką :wink4:

pany,zróbmy zrzutkę na jakiś pawilon ogrodowy,sto pare zeta,to na łeb wyjdą grosze,a będzie gdzie posiedzieć :cool1:

...tak dajcie kasę Tomeks kupi i rozłoży sobie przed sklepem aby mieć gdzie kitrać warzywa i owoce :cool1:

Opublikowano

Chopy zła wiadomość - jutro może mnie nie być na spocie bo chyba zaczynam małe żniwa :tongue4:

Opublikowano

no właśnie, i tak zastanawiam się jak jechać.. czy wpaść tylko w piątek na chwilę i wrócić do domu, pojawić się w sobotę, czy może jednak przytulić flaszkę tego wieczora :naughty: :naughty:

jasne że od piątku z flaszką :wink4:

pany,zróbmy zrzutkę na jakiś pawilon ogrodowy,sto pare zeta,to na łeb wyjdą grosze,a będzie gdzie posiedzieć :cool1:

...tak dajcie kasę Tomeks kupi i rozłoży sobie przed sklepem aby mieć gdzie kitrać warzywa i owoce :cool1:

w życiu :no:

tylko przypadkowo będzie idealnie pasował na mój mały trawniczek przed sklepem,na którym mam wystawione warzywa

Opublikowano

Chce ktos odkupic bon grupponowy na serwis klimy?

Odgrzybianie,wymiana oleju w sprezarce i sprawdzenie calej klimy.DObicie 200g czynnika za 100zl??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.