Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee to na środę nie będzie, to dacie na następnym spocie to będę wtedy napewno :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

domi odpisał mi na GG, że jak gałka jest w DE to powinna na wtorek być

gorzej jak będą musieli RSce z taśmy produkcyjnej za***ać :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________załatwcie numer VIN jakiejś RS6 C6 to z VINem Domi ma priorytetowe załatwianie sprawy przez Niemców[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________mam :decayed:

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:09_________________________________________________link jest ale gałka zwykła

bieniek poszukaj RSki z tą gałką jaka ma być, rano podeślę go Dominikowi

ja spadam, nara :hi:

Opublikowano

Nie ma takienj z pikowana gala :)

Opublikowano

Łepski co z moją koszulką :naughty:

Opublikowano

Łepski co z moją koszulką :naughty:

Jutro zadzwonię do Gilona czy będzie w domu na weekend :wink4:
Opublikowano

Oki, weź tam go pogoń bo go dorwę na spocie jak coś :kox:

Opublikowano

To od razu dla mnie odbierz.JA sie z Gilim rozliczylem juz.

Opublikowano

No ja już dawno mu kase przelałem i miał dać Tomeksowi ale coś tu ściemnia :mysli:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:hi:

siemanko

Mam sprawe do jadących do BT:

Jedzie ktoś z Was na pusto? mialbym prośbę,żeby ktoś z Was zabrał Kasie z Torunia, a mnie z łodzi po dordze do BT...

moze bedzie ktoś tak mily i zaoferuje pomoc :)

bede zobowiązany :drunk: :beer1:

Opublikowano

No kolego chyba będzie ciężko bo każdy będzie się starał mieć komplet, a jak już to może jedno miejsce jakieś się znajdzie ale to będzie wiadomo za jakiś czas jak już wszyscy się zgadają.

Opublikowano

No kolego chyba będzie ciężko bo każdy będzie się starał mieć komplet, a jak już to może jedno miejsce jakieś się znajdzie ale to będzie wiadomo za jakiś czas jak już wszyscy się zgadają.

Wladi nie rób boruty :polew:

lukasera zgadamy się bliżej zlotu bo narazie jest jedna wielka niewiadoma....

nie wiadomo w którym aucie będzie paliwo na wyjazd :polew:

Opublikowano

Ej no co chcesz ode mnie antonio :tongue4: przecież napisałem że nic jeszcze nie wiadomo, Ty się nie martw jak nie pojedziesz to ja sam jadę i całe auto wezmę dziewczyn :naughty:

Opublikowano

nie becz :tongue4:

całe auto wezmę dziewczyn :naughty:

masz chlewnię w mieście?

:decayed:

Opublikowano

Chlewnie nie ale paszownię :polew:

Opublikowano

No kolego chyba będzie ciężko bo każdy będzie się starał mieć komplet, a jak już to może jedno miejsce jakieś się znajdzie ale to będzie wiadomo za jakiś czas jak już wszyscy się zgadają.

Wladi nie rób boruty :polew:

lukasera zgadamy się bliżej zlotu bo narazie jest jedna wielka niewiadoma....

nie wiadomo w którym aucie będzie paliwo na wyjazd :polew:

Ok, w takim razie pamietajcie o mnie, może gdzies 2 miejsca bedziecie mieć w którymś aucie. Zależy mi,żeby jechać z najlepszą ekipą :good:

Opublikowano

Ja moze bede z Paulina jechal i moglibysmy Was zabrac.Ale to sie okaze pewnie na poczatku marca.

Opublikowano

Jeszcze chwilę i się okaże że to ja będę sam jechał :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.