Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

No i chu...bombki strzelił...musiałem dzisiaj zrywać folie z szyb :wallbash: co za pedały ta policja dobrze że miałem już folie jak kupiłem auto bo byłbym w plecy parę groszy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

ile miałeś % przyciemnienia? na dniach mam jechać przyciemnić i zastanawiam się nad przodem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem przegląd to gość mi zmierzył i wyszło 22% a miałem najcieńszą z foli oczywiście mówimy o przodzie, wiesz kiedyś jeździłem dwa lata z foliami :decayed: ale to pewnie kwestia szczęścia :gwizdanie: dzisiaj pedały robili obławę jakąś zatrzymywali każde auto i trzepali od silnika po bagażnik u mnie się tylko do szyb dowalili i pewnie im to wystarczyło że mieli satysfakcję że coś znaleźli bo więcej nic nie sprawdzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przód miałeś jaśniejszy a tył ciemniejszy? masz jakieś foto auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, już widzę. Teraz to pewnie kiepsko wygląda brz przyciemnionego przodu :kwasny: Będziesz zakładał nową folię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak rozmawiałem z tym gościem od przeglądów mówił że obojętnie jaką byś nakleił folię na przód nawet białą to i tak nie przejdzie bo to wszystko robi klej więc nie będzie tej przepuszczalności jaka jest wymagana czyli 70%, chyba ze byś dał je oryginalnie przydymić ale to już koszta więc chyba nie warto...[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 18:37_________________________________________________

ok, już widzę. Teraz to pewnie kiepsko wygląda brz przyciemnionego przodu :kwasny: Będziesz zakładał nową folię?

Nie no co Ty już nie zakładam :no: szkoda zachodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak się trafi, jeden pojeździ kilka lat, a innego złapią odrazu. NAjgorsze w naszej policji jest to, że jak zaczynają łapać to sprawdzają tylko jedna rzecz. U mnie w mieście np jak było sprawdzanie trzeźwości, to nawet jak bez świateł obok nich jechałeś to nic nie robili. A innym razem jak sprawdzali stan techniczny, to nie zwracali uwagi na prędkość. Po prostu mają narzucone kogo danego dnia maja łapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i nawet nie mogłem z nimi za bardzo pogadać bo stało chyba z 5 radiowozów i jak jeden zaczął mówić o tych foliach to się od razu resztę psów zleciało i nie było gadki :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 18:46_________________________________________________

Cos miedzy 250-300zl stan super.

201201172103.jpg

No ok Bieniek ale za ile poduchę mi załatwisz :cool1: i nie otwiera się foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

201201172103.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 18:47_________________________________________________Poducha to kolo 650zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wygląda na zdjęciu :good: ciekawe jak w realu[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 18:49_________________________________________________W sumie chciałem narazie odpuścić sobie kierę bo i tak nie będzie spełniała swojej funkcji jak nie mam rns-a, więc dzięki za fatygę Bieniek a będziesz jutro na spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

201201172103.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 18:47_________________________________________________Poducha to kolo 650zl

A ile za witraż :?: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-10 u mnie i mgła jak cholera

Tam u ciebie to dolina wiecznej mgły :confused4: - jak jeżdże w te okolice to znajomków to zawsze trafiam na mgłe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...