Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to juz z gilonem musisz gadać

Moze sie wypowie :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mógłbyś zostać z żoną i maluchami na noc u nas w domu nie ma problemu mieli byście pokój dla siebie.

Jak by się zjechało sporo ludzi to jest nocleg u znajomego w Stężycy,żaden problem,ale frekwencja będzie minimalna jak ostatnio zawsze :grin:

Tomeks przedstawi nam pewnie nową lalę,a za 2 tygodnie powie,a tej już prawie nie pamiętam miałeś ją słyszeć jakie głupoty opowiadała :facepalm::decayed:

Opublikowano
Mógłbyś zostać z żoną i maluchami na noc u nas w domu nie ma problemu mieli byście pokój dla siebie.

Jak by się zjechało sporo ludzi to jest nocleg u znajomego w Stężycy,żaden problem,ale frekwencja będzie minimalna jak ostatnio zawsze :grin:

Tomeks przedstawi nam pewnie nową lalę,a za 2 tygodnie powie,a tej już prawie nie pamiętam miałeś ją słyszeć jakie głupoty opowiadała :facepalm::decayed:

:polew::polew::polew:
Opublikowano
Mógłbyś zostać z żoną i maluchami na noc u nas w domu nie ma problemu mieli byście pokój dla siebie.

Jak by się zjechało sporo ludzi to jest nocleg u znajomego w Stężycy,żaden problem,ale frekwencja będzie minimalna jak ostatnio zawsze :grin:

Tomeks przedstawi nam pewnie nową lalę,a za 2 tygodnie powie,a tej już prawie nie pamiętam miałeś ją słyszeć jakie głupoty opowiadała :facepalm::decayed:

No to jakby to było we wtorek to byłbym za , choć jeszcze muszę potwierdzić u szyi :wink:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

No dobra wiec jakby co to ja sie pisze z rodzinka , ale wiadomo cos bo z tego co widzę to nikt sie znowu nie interesuje ...ja muszę wiedzieć do jutra powiedzmy do 12 bo jak nie to zonka na koncert na wtorek wieczór musi bilet kupić sobie

Opublikowano

no to kto sie pisze?

Opublikowano

Standard :question:

Tomeks, Bieniek, Ja

Fuso :question:, Mateo :question:, Mydło :question:

Opublikowano

Łepski liczysz Bienia a Pauliny się pytałeś ....:decayed:

Opublikowano

Kiedy to ma być bo w śr lub czwartek do domu jade.

Opublikowano
Łepski liczysz Bienia a Pauliny się pytałeś ....:decayed:

Zaraz petycje wyśle :grin:

Opublikowano

No dobra to robimy ten spęd czy nie robimy ? i jak dokładnie - godzina bo ja jutro do 17.30 pracuje :kwasny:

Opublikowano

Dajcie konkretną datę i godzinę jak mi się uda to podjade jeżeli oczywiście szanowne grono reflektuje na moje towarzystwo:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Ja też będę :hi:

Opublikowano
Ja też będę :hi:

:shock3::polew:

to i ja sie moze zjawie :whistling:

Opublikowano

ja bede u gilona jutro jakos o 23,dopiero 22 moge ruszyć z gdańska:kwasny:

także dawać pany,dziadek,akurat tez na wieczór zajedziesz,troche wcześniej niż ja,to już se pierdolnij z gilim i innymi kilka kolejek:naughty:

Opublikowano

No to jak sie tak zdecydować nikt nie mógł to moja żona sobie kupiła bilet na koncert a ja z dzieciakami zostaje w domu :kwasny:

Opublikowano

c**jowo:kwasny:,przeciez łepski pisał kto będzie

Opublikowano

Ze znakami zapytania ...to ja nie wiem co to miało znaczyć :whistling:

Opublikowano

Trzy osoby były bez :kox:

Opublikowano
Dajcie konkretną datę i godzinę jak mi się uda to podjade jeżeli oczywiście szanowne grono reflektuje na moje towarzystwo:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

dawaj dawaj... będziesz tańczył ze mną,znaczy nie zemną :grin:

Opublikowano

Ale to jutro??:facepalm: kuźwa raczej nie dam rady

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.