Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany jest plan na spota w srode? Bede w godzinach 17-18 w gdansku w serwisie to wracajac bym moze wstąpił :decayed:

Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode :wink:

:banan:

tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany jest plan na spota w srode? Bede w godzinach 17-18 w gdansku w serwisie to wracajac bym moze wstąpił :decayed:

Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode :wink:

:banan:

tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski?

:grin::grin::grin:
Opublikowano


Pany jest plan na spota w srode? Bede w godzinach 17-18 w gdansku w serwisie to wracajac bym moze wstąpił :decayed:

Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode :wink:

:banan:

tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski?

znając zapał jaki ostatnio wszędzie panuje na spotach to dobrze zebym sam tam nie stał :wink:

Opublikowano

tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski?

PI WE CZKO :kox:

Opublikowano

tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski?

PI WE CZKO :kox:

thats right:decayed:

Opublikowano
czesc chłopaki znacie moze takiego klubowicza porki18?? gdzies tam własnie z okolic Żukowa

znam znam co sie stało

Opublikowano

Pany jest plan na spota w srode? Bede w godzinach 17-18 w gdansku w serwisie to wracajac bym moze wstąpił :decayed:

Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode :wink:

:banan:

tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski?

znając zapał jaki ostatnio wszędzie panuje na spotach to dobrze zebym sam tam nie stał :wink:

Będzie browar - będą ludzie

3lkk.jpg

:decayed:

Opublikowano
dzięki wszystkim za spotkanie:thumbup1:

było udanie, następnym razem będzie jeszcze lepiej

cieszę się że mogłem poznać osobiście Asię i Patryka:wink:

Ja też dziękuje że mogłem ciebie poznać Booster oraz twoje kozackie Audi (mistrz)

Sądzę ze będzie jeszcze możliwość spotkania .:D

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

No widzisz a była kiełbaska do opierdzielenia:polew:

Kolby tez byly :decayed:

Oj były były:grin:[/quote

Najgorsze było to że praktycznie połowę zlotu przeczekałem z władim by doczekać się zapiekanek..

Opublikowano

Noo zapiekanki były w pytę a najlepsze były te blachary co podjazdy robiły:decayed:

Opublikowano
Noo zapiekanki były w pytę a najlepsze były te blachary co podjazdy robiły:decayed:

A jednak mówisz o niej nie było tragedii

ja bym ją kochał nie wiem jak ty

Opublikowano
Noo zapiekanki były w pytę a najlepsze były te blachary co podjazdy robiły:decayed:

A jednak mówisz o niej nie było tragedii

ja bym ją kochał nie wiem jak ty

:polew::polew:no wiesz kukurydze mogła by zrobić:polew::polew:
Opublikowano
Noo zapiekanki były w pytę a najlepsze były te blachary co podjazdy robiły:decayed:

:facepalm::polew::polew::polew:

Opublikowano

Pozdrawiam Kolegów ze Zlotu:wink:

Opublikowano
Pozdrawiam Kolegów ze Zlotu:wink:

Pozdrawiam .....nie jestem pewien ale czy czasami nie oglądaliśmy pani samochodu oraz silnika ......:D

Opublikowano
Pozdrawiam Kolegów ze Zlotu:wink:

Hejka jak tam furka ogarnięta? :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

tak tak:D to bylismy my.pzd

Opublikowano
tak tak:D to bylismy my.pzd

To jak wyszło odjechałaś w końcu czy Cię hodowali hihi:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
tak tak:D to bylismy my.pzd

To jak wyszło odjechałaś w końcu czy Cię hodowali hihi:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

a co tam w końcu się popsuło bo nie pamiętam

Opublikowano

Mówiła że panewka...

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

W sobote 14.09 na autodromie w Rusocinie odbędzie sie zlocik organizowany przez chłopaków z streetracing.

Będzie napewno ciekawiej jak w bieszkowicach, drift i upalanie po torze, polatać może każdy. Ja ostatnio na ich zlocie rajdowałem i powiem szczerze że było mega:decayed:

https://www.facebook.com/events/1405678489651224/?ref=3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.