Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ze znizke zabiora nie mi a ojcu,ktory ubezpiecza kilka swoich samochodow,wiec przy nastepnej polisie pociagnie go po kieszeni jak znizki straci...

to tym bardziej,jak ubezpiecza u nich kilka aut,to za małą stłuczkę raczej nie zabiorą zniżki,najlepiej niech idzie do PZU i pogada z nimi.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK przekaze :)

Opublikowano

Tylko ze znizke zabiora nie mi a ojcu,ktory ubezpiecza kilka swoich samochodow,wiec przy nastepnej polisie pociagnie go po kieszeni jak znizki straci...

to tym bardziej,jak ubezpiecza u nich kilka aut,to za małą stłuczkę raczej nie zabiorą zniżki,najlepiej niech idzie do PZU i pogada z nimi.

a jak powiedzą,że spoko,wypłacą odszkodowanie i za***ią zniżki :mysli:
Opublikowano

Ile w 3miescie moze kosztowa wymiana i pomalowanie zderzaka i blotnika??

Opublikowano

nowy błotnik ok 300 lakier też chyba ze gdzieś znajomego masz co taniej zrobi :)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 00:55_________________________________________________aa i 250 za zderzak i nie wiadomo ile za sklejenie. chodzi o całe elementy.

Opublikowano

Czesci kupie sam.Blotnik i zderzam beda kupione cale bez skazy.Chodzi mi o cene poskladania i pomalowania,zeby dobrze bylo :mysli:

Opublikowano

ok 800 maxymalnie, licząc po 300 za element :wink4:

Opublikowano

W środe gokarty dopiero na 22 są wzięte bo wczesniej maja 2 h zawody jakieś barany..

Opublikowano

W środe gokarty dopiero na 22 są wzięte bo wczesniej maja 2 h zawody jakieś barany..

no i git :good:

Opublikowano

Spotykamy sie jakos wczesniej czy jak??

Opublikowano

Mozemy sie spotkac na matarni i po 21 zjechac na upalanie :decayed:

Opublikowano

No to ja chyba przystane tylko przy Matarni niestety :confused4:

Opublikowano

No to ja chyba przystane tylko przy Matarni niestety :confused4:

Wymiekasz?? :angry:

Opublikowano

Wymiekasz??

Niektórzy muszą za pare godzin wstać :confused4:

Ps. Przykro mi Bieniek z powodu autka.

Opublikowano

No to ja chyba przystane tylko przy Matarni niestety :confused4:

01po9.gif

Opublikowano

Ps. Przykro mi Bieniek z powodu autka.

Dramatu nie ma,ale swieta na bogato bede mial:/

Przy okazji moze wymienia na sline lub s4 zderzak jak znajde za rozsadne pieniadze i zastanowie sie na xenonami :notworthy:

Opublikowano

Przy okazji moze wymienia na sline lub s4 zderzak jak znajde za rozsadne pieniadze i zastanowie sie na xenonami

Szczęście w nieszczęściu.

No to ja chyba przystane tylko przy Matarni niestety :confused4:

01po9.gif

Tak Cię w domu biją?? No to współczuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

bieniek, u mnie leży jeszcze dokłada s-line, jak trafię na jakiś spot to przywiozę i sobie zobaczysz.

Opublikowano

Przemas teraz to musisz koniecznie przyjechac :evil: :evil:

Albo My do Ciebie przyjedziemy :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

będę w Gdyni tylko w okresie świąteczny, ale środy wypadają dość "głupio"

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.