Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja dopiero wróciłem :naughty::kox:

akademik :mysli::naughty:

czy może u czarusia byłeś sexdr1.gif

:polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy może u czarusia byłeś sexdr1.gif

:polew:

Czaruś podobno się wczoraj ścigał to jak mogłem u Niego być

Opublikowano
  • Autor

chopy, wiecie gdzie dostanę grzałkę do pralki ?

Pralka Boscha, dość leciwa już....

Niedziela z naprawianiem pralki to jest to :kox:

Opublikowano

chopy, wiecie gdzie dostanę grzałkę do pralki ?

Pralka Boscha, dość leciwa już....

Niedziela z naprawianiem pralki to jest to :kox:

Eldom na Helskiej 8 http://www.zumi.pl/1328091,Przedsiebiorstwo_Handlowo_Uslugowe_Eldom_S.C.,Gdynia,firma.html

Opublikowano
  • Autor

no wiem, że jutro :) dzięki "chopcy"

gatki muszą poczekać :pilot:

Opublikowano

chopy, wiecie gdzie dostanę grzałkę do pralki ?

Pralka Boscha, dość leciwa już....

Niedziela z naprawianiem pralki to jest to :kox:

Przemas,bo kisisz te €urasy :decayed:,kupiłbyś żonie pralkę,może następnym razem oszczędzi twoją Audice :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
kupiłbyś żonie pralkę,może następnym razem oszczędzi twoją Audice

enoo, pralka 10 lat ma ledwo, jeszcze świetnie działa :naughty:

Opublikowano

Bardzo mi się podoba to Audi i chciał bym je kupić http://moto.allegro.pl/item509927107_audi_a4_oryginalny_s_line_1_9tdi_131km_skora_navi.html Nie podoba mi się w nim to ,że podobno ma Xenon,a niema sprysków, s-line,a zderzaki zwykłe i wisi na allegro z dwa miechy.Co o nim sądzicie??? Liczę ,że jestem w stanie zdusić do 42tyś. Jadę jeszcze w styczniu do Niemiec ale nie wiem czy warto coś przywozić.Zaklepałem już A4 jednak ten kurs euro... :disgust:

Opublikowano

Auto ma atrakcyjny wygląd. Przez 4 lata zrobione 147 tys km a przez ostatni rok tylko 17 tyś. Pomijam przebieg, który często w ogłoszeniach się pojawia. Xenony ma ewidentnie nie są ori.

Twierdzisz, że ogłoszenie jest od dwóch miesięcy (wydaje mi się, że ktoś się pytał na forum o to auto) - coś długo. Ciekawe ile osób już je obejrzało i czemu nikt nie kupił :mysli:

Opublikowano

To ja się pytałem. :decayed: To z Niemiec kuzyn chce wziąć dla siebie, ale cały czas mam wolną rękę. Tylko,że to w H kasy wyjdzie 11E

Opublikowano

To ja się pytałem. :decayed: To z Niemiec kuzyn chce wziąć dla siebie, ale cały czas mam wolną rękę. Tylko,że to w H kasy wyjdzie 11E

Niemiec szuka auta w Polsce,co się porobiło :kox:

Opublikowano

Niemiec szuka auta w Polsce,co się porobiło :kox:

Jak tak dalej będzie to będziemy wino do Francji eksportować :naughty:

Opublikowano

To ja się pytałem. :decayed: To z Niemiec kuzyn chce wziąć dla siebie, ale cały czas mam wolną rękę. Tylko,że to w H kasy wyjdzie 11E

Niemiec szuka auta w Polsce,co się porobiło :kox:

Mam w Niemczech zaklepane s-line w sedanie za 11tyś. euro.Oglądał go i zaklepał mój kuzyn, który tam mieszka w Polsce to on szuka Polek :decayed: Mają rezerwowy dom w Gdyni na Pogórzu. :wink4:
Opublikowano

Z drugiej strony każdy szuka auta z małym przebiegiem, dziesiątego w rodzinie i użytkowanego jedynie w niedzielę - a przecież tylko takie są w PL :)

Opublikowano

Niemiec szuka auta w Polsce,co się porobiło :kox:

Jak tak dalej będzie to będziemy wino do Francji eksportować :naughty:

Albo drzewa do lasu wozić :decayed: Idę spać,bo widzę,że ciężko mnie zrozumieć. Branoc :hi:
Opublikowano

Niemiec szuka auta w Polsce,co się porobiło :kox:

Jak tak dalej będzie to będziemy wino do Francji eksportować :naughty:

Albo drzewa do lasu wozić :decayed: Idę spać,bo widzę,że ciężko mnie zrozumieć. Branoc :hi:

ważne żeby cię żona zrozumiała w łóżku :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo mi się podoba to Audi i chciał bym je kupić http://moto.allegro.pl/item509927107_audi_a4_oryginalny_s_line_1_9tdi_131km_skora_navi.html Nie podoba mi się w nim to ,że podobno ma Xenon,a niema sprysków, s-line,a zderzaki zwykłe i wisi na allegro z dwa miechy.Co o nim sądzicie??? Liczę ,że jestem w stanie zdusić do 42tyś.

Po sprawie auto sprzedane.
Opublikowano

no dziewuchy :tongue4:,wszystkiego najlepszego na nowy rok :hi:

ide do roboty :wallbash::disgust::angry:

Opublikowano

Szczęścia , Pomyślności w Nowym Roku :hi: Kosmicznej zabawy lub pracy sylwestrowej :wink4::cool1::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.