Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w mordę, myślałem że w ciągu nocy się zuploaduje, a tu kupa.

no nic, walczę dalej

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za dętka... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomka, ja go ratowałem i przez przypadek "ściągły" się gacie

dlatego też :

Przemas,musisz być ostrożniejszy następnym razem

chodzi o to, żebym tak nie szarpał od razu...

:)

Opublikowano

Tomka, ja go ratowałem i przez przypadek "ściągły" się gacie

Mógł się do zdjęcia ogolić :decayed:
Opublikowano

Mógł się do zdjęcia ogolić :decayed:

nie przygotował się :)

Opublikowano
  • Autor

wiadomo... wypadeczek... :decayed:

Opublikowano

Tomka, ja go ratowałem i przez przypadek "ściągły" się gacie

dlatego też :

Przemas,musisz być ostrożniejszy następnym razem

chodzi o to, żebym tak nie szarpał od razu...

:)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: popłakałem się :>

Opublikowano
  • Autor
popłakałem się

to teraz idź się ogolić

:nabijasie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 18:37_________________________________________________

panowie tomeks32, mydlo i OLO_GDA niech się do mnie zgłoszą.

Nie odebraliście jeszcze zeszłorocznym paczek ze słodyczami z zakładu pracy

:cygaro:

Opublikowano
popłakałem się

to teraz idź się ogolić

:nabijasie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 18:37_________________________________________________

panowie tomeks32, mydlo i OLO_GDA niech się do mnie zgłoszą.

Nie odebraliście jeszcze zeszłorocznym paczek ze słodyczami z zakładu pracy

:cygaro:

flaszka jakas tez bedzie w paczce???

:D a zglosic sie moge dzies nawet jutro bo Ty chyba gdzies na miałkim szlaku urzedujesz, jak dobrze kojarze. a ja z łąkowej to blisko mam :D przywioze kawe to paczki otworzymy :D

Opublikowano

:D a zglosic sie moge dzies nawet jutro bo Ty chyba gdzies na miałkim szlaku urzedujesz, jak dobrze kojarze. a ja z łąkowej to blisko mam :D przywioze kawe to paczki otworzymy :D

Pre na miałkim szlaku? chyba na flache Strecke lub lockerer strecke:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no niestety OLO :) urzęduję niedaleko Miałkiego Szlaku, ale jak jestem w kraju :przebiegly:

Opublikowano

Pany podłączyli mnie do świata w końcu !! :kox:

Bieniek sorki ze sie nie odezwalem, ale ostatnim razem jak bylem na forum to zapomnialem Ci podać telefonu :decayed:

Powiem Wam Pany ze w Rumunii wcale niejest tak źle :buahaha:

PySy ma ktoś załatwić garaż w Rumii ?? :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich z pomorza :notworthy: Jestem normalnie zdziwiony że istnieje tutaj taka prężna grupa posiadaczy A4 :cool1: Piszę tak ponieważ jestem również na forum A4 Club Polska i tam nie ma nikogo kto organizuje spoty na pomorzu, a tutaj proszę :good: Jak będę jakoś w rodzinnym mieście to na pewno podjadę się spocić, tylko widzę, że tu większość to nówki auta ma. Czy w ogóle są jakieś osoby z A4 B5 ??

Opublikowano

Witam wszystkich z pomorza :notworthy: Jestem normalnie zdziwiony że istnieje tutaj taka prężna grupa posiadaczy A4 :cool1: Piszę tak ponieważ jestem również na forum A4 Club Polska i tam nie ma nikogo kto organizuje spoty na pomorzu, a tutaj proszę :good: Jak będę jakoś w rodzinnym mieście to na pewno podjadę się spocić, tylko widzę, że tu większość to nówki auta ma. Czy w ogóle są jakieś osoby z A4 B5 ??

no jak nie ma :gwizdanie: śmiało wpadaj :hi:

ZAPRASZAMY

Opublikowano
  • Autor

oczywiście, że są.... jest przekrój aut :) i dizle i benziny :)

Jestem normalnie zdziwiony że istnieje tutaj taka prężna grupa posiadaczy A4

no masz

może nie jest nas hurtowa ilość, ale nie narzekamy :kox:

Opublikowano

Wpadnę na pewno tylko że najszybszy termin kiedy będę na pomorzu do dopiero marzec :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
najszybszy termin kiedy będę na pomorzu do dopiero marzec

to tak jak ja :)

nie boj, nikt nikogo nie goni, ani nie zmusza :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.