Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kocky,Gili

macie przejebane :decayed:

O patrzcie... nasłuch prowadzi... :tongue4:

Uderz w stół a nożyce się odezwą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a propos fotoradarów, to istnieje prawdopodobieństwo, że wczoraj załapałam się na zdjęcie w Rumii :wallbash:

dwa fotoradary, które wyglądały jak zwykłe aparaty na stojakach, ustawione idealnie, jeden na lewy pas, drugi na prawy :disgust:

właśnie nie jestem w stanie sobie odtowrzyć czy ktoś na lewym przede mną jechał hehe

mam nadzieję, że nie dostanę za 2 tyg. najdroższego zdjęcia w moim życiu :kox:

PS. WIDZĘ, ŻE WSZYSTKIM GŁUPAWKA DZISIAJ ODWALA. :gwizdanie:

Opublikowano

mam nadzieję, że nie dostanę za 2 tyg. najdroższego zdjęcia w moim życiu :kox:

Na pewno nie ostatnie :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:14_________________________________________________

Kocky,Gili

macie przejebane :decayed:

O patrzcie... nasłuch prowadzi... :tongue4:

Uderz w stół a nożyce się odezwą :gwizdanie:

Widziałeś jaki długi post :cool1::decayed: ręka musi boleć :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kocky,Gili

macie przejebane :decayed:

O patrzcie... nasłuch prowadzi... :tongue4:

Uderz w stół a nożyce się odezwą :gwizdanie:

a jak :cool1:,Wielki Brat czuwa :evil:

Kocky,wczoraj przed snem znowu zębów nie umyłeś :chytry:

Gili,ty umyłeś,to ci się chwali,ale rączki trzymaj na kołderce :naughty:

nie wiem jak ten twój "mały przyjaciel" to wytrzymuje :gwizdanie:

teraz jesne dlaczego kupiłeś automata :chytry:,prawa rączka niedomaga,co :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Wielki Brat czuwa :evil:

Nie przesadzaj... bo doniczek zabraknie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

teraz jesne dlaczego kupiłeś automata :chytry:,prawa rączka niedomaga,co :cool1: :gwizdanie:

chyba lewa nóżka :tongue4:

Opublikowano

nóżką się po, głowie drapię a w prawej rączce trzymam telefon i netuję :gwizdanie:

Opublikowano

na nastepny spot kazdy niech przywiezie worek do zaslaniania tablicy z wymyslonym sposobem mocowania :D:D

dobry pomysł :good:

co 15 głów to nie jedna :cool1:,może opracujemy jakiś patent :decayed:

Opublikowano

hej :hi:

o czym tak dyskutujecie .... właśnie wróciłem z pomorza po kilku dniach pobytu u mamusi :naughty:

Opublikowano

Na pewno nie ostatnie :cool1:[br]

ale ja zawsze tak uważam przed fotoradarami, chociaż wolno nie jeżdżę - do tej pory miałam farta

no w sensie no nie aż tak szybko jak Mydło z butelkami od piwa w bagażniku :kox:

[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:26_________________________________________________

hej :hi:

o czym tak dyskutujecie .... właśnie wróciłem z pomorza po kilku dniach pobytu u mamusi :naughty:

dyskutujemy o tym komu szybciej fotoradar zrobi zdjęcie jak będzie poginał przez miasto z bagażnikiem pełnym pustych butelek po piwie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na nastepny spot kazdy niech przywiezie worek do zaslaniania tablicy z wymyslonym sposobem mocowania :D:D

dobry pomysł :good:

co 15 głów to nie jedna :cool1:,może opracujemy jakiś patent :decayed:

myślę,że nad tym już tęższe głowy myślały, ale można po kombinować...
Opublikowano

ja strasznie lubie fotradarków ...one mnie za to bardzo swego czasu :gwizdanie:

Opublikowano

ktoś powinien wymyślić elektrycznie spuszczane osłony na tablice, wciskasz guzik, opuszczasz jak się pojawia znak "kontrola radarowa":naughty:

chociaż słyszałam o tych sprayach z allegro co niby nie da sie zrobić zdjęcia tablicom jak się tym je spśika :polew:

Opublikowano

ja strasznie lubie fotradarków ...one mnie za to bardzo swego czasu :gwizdanie:

jedno zdjęcie masz w podpisie?? :polew:

no w Poznaniu to macie przeje......

Opublikowano

chociaż słyszałam o tych sprayach z allegro co niby nie da sie zrobić zdjęcia tablicom jak się tym je spśika :polew:

Swego czasu w tv cos takiego reklamowali i sprawa była popularna praktycznie w każdej gazecie moto i programie moto... wynik zawsze był ten sam - produkt do d*py a nie do spryskiwania tablic rejestracyjnych

Opublikowano

patrzcie co znalazłem w necie :decayed:

scr22e249b.jpg

teraz jasne czemu taki siwy jest :gwizdanie:

Opublikowano

chociaż słyszałam o tych sprayach z allegro co niby nie da sie zrobić zdjęcia tablicom jak się tym je spśika :polew:

Swego czasu w tv cos takiego reklamowali i sprawa była popularna praktycznie w każdej gazecie moto i programie moto... wynik zawsze był ten sam - produkt do d*py a nie do spryskiwania tablic rejestracyjnych

Dawno temu, moi szwagrowie jeździli przez rok z haczykiem Fiatem Ritmo przywiezionym z DE założyli, na tył tablicę od Wartburga i ani razu nie zatrzymała ich Policja. :decayed:

Czaicie takie czasy teraz :kox:

Opublikowano

patrzcie co znalazłem w necie :decayed:

scr22e249b.jpg

teraz jasne czemu taki siwy jest :gwizdanie:

to ta B7 nie była wcześniej B4 tylko lektyką :mysli::wink4:

Opublikowano

Nie wiedziałem, że Kleopatra jest klubowiczem :blink:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:48_________________________________________________Zawsze mi się wydawało, że mydlo jest starszy od mnie :gwizdanie:

Opublikowano

patrzcie co znalazłem w necie :decayed:

scr22e249b.jpg

teraz jasne czemu taki siwy jest :gwizdanie:

Kurna mydło ty stara d*pa jesteś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.