Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Alona nas oglada a na spota nie raczyła.... :gwizdanie:

jaaaaaa, wiem wiem, wczoraj miałam wpaść po pracy, ale padłam ze zmęczenia... :blink:

Pany na szybko potrzebuje jakis warsztat co mi wymieni lozysko z przodu!!

PILNE!!

A Robert?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany na szybko potrzebuje jakis warsztat co mi wymieni lozysko z przodu!!

PILNE!!

Zadzwon do Lamber Tuning w sopocie 5550255 . Ja u nich zawsze robie takie rzeczy.

Opublikowano

Smolna 6 w Sopocie, od 9 do 17 siedzą, warsztat czasami dłużej :decayed:

Opublikowano

Wymienilem na Rzeczypospolitej 8.Fajnie milo szybko.Czy tanio to nie wiem.za wymiane 80zl i 290lozysko

Opublikowano

Wymienilem na Rzeczypospolitej 8.Fajnie milo szybko.Czy tanio to nie wiem.za wymiane 80zl i 290lozysko

pomogło?

Opublikowano

Ile furek dzisiaj było? :przebiegly:

Właśnie... Był ktoś, czy tylko tak na forum ściemniacie :decayed:

Ładne foto w pierwszym poście :gwizdanie:

Opublikowano

Ile furek dzisiaj było? :przebiegly:

Właśnie... Był ktoś, czy tylko tak na forum ściemniacie :decayed:

Ładne foto w pierwszym poście :gwizdanie:

ściemniamy :decayed:

ale do was nam daleko :tongue4:

Opublikowano

Pomoglo pomoglo.JA w sb odpadam niestety.Wyjazd mam pilny motocykl ogladac i nie dam rady.

Opublikowano

JA w sb odpadam niestety.Wyjazd mam pilny motocykl ogladac i nie dam rady.

czyli Gili konia ma nie myć :mysli::decayed:

Opublikowano

JA w sb odpadam niestety.Wyjazd mam pilny motocykl ogladac i nie dam rady.

czyli Gili konia ma nie myć :mysli::decayed:

Coś szykujecie za moimi plecami :mysli:
Opublikowano

JA w sb odpadam niestety.Wyjazd mam pilny motocykl ogladac i nie dam rady.

czyli Gili konia ma nie myć :mysli::decayed:

Coś szykujecie za moimi plecami :mysli:

było być,to byś wiedział :gwizdanie:

Opublikowano

JA w sb odpadam niestety.Wyjazd mam pilny motocykl ogladac i nie dam rady.

czyli Gili konia ma nie myć :mysli::decayed:

Coś szykujecie za moimi plecami :mysli:

było być,to byś wiedział :gwizdanie:

Wróciłem do domu o 20tej, FAZY i tak chciał jechać, ale ja już miałem dość.
Opublikowano

Ile furek dzisiaj było? :przebiegly:

Właśnie... Był ktoś, czy tylko tak na forum ściemniacie :decayed:

Ładne foto w pierwszym poście :gwizdanie:

Ile furek dzisiaj było? :przebiegly:

Właśnie... Był ktoś, czy tylko tak na forum ściemniacie :decayed:

Ładne foto w pierwszym poście :gwizdanie:

ściemniamy :decayed:

ale do was nam daleko :tongue4:

Tak myślałem... Po Naszych doświadczeniach od razu mi sie to nasunęło :decayed:

Opublikowano

Jechałem dzisiaj wiejską polną drogą, taką jakich wiele w mojej okolicy i była tak rozmiekła, że myślałem, że się Audi utopi, ale jeździ sie po takim gównie od dziecka i wyjechałem, tyle, że przyje..łem w jakiś przyczajony kamień od spodu. Wróciłem do domu i sprawdziłem czy czegoś nie rozwaliłem i na chwilę obecną stwierdziłem, że osłona silnika jest do wymiany.

Sprawdziłem co moje A4 ma pod podłogą co można rozwalić i w efekcie stwierdziłem....

Kupuję AC :!:

Następne auto bedzie takie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7870884 , jak się trochę zestarzeje i opadnie z ceny :decayed:

Opublikowano

Gili w sobotę wpadamy do Ciebie na spota a chwilkę później palimy ognisko pieczemy kiełbaski i pijemy piwko (też u Ciebie) :good:

Opublikowano

Tylko jeden człowiek mógł wpasć na taki pomysł :decayed:

Jak to mówią po staropolsku ''czym chata bogata tym rada'' :wink4:

Opublikowano

Jak to mówią po staropolsku ''czym chata bogata tym rada'' :wink4:

to bij kabany i pędź bimber :kox:

Opublikowano

więc teraz jak już wiesz przyszykuj jakieś fajne miejsce na ognicho a prowiant juz my przywieziemy :wink4:

Opublikowano

Jak to mówią po staropolsku ''czym chata bogata tym rada'' :wink4:

to bij kabany i pędź bimber :kox:

Nic się teraz nie bije, jak jest na tacy http://www.obojan.pl/

więc teraz jak już wiesz przyszykuj jakieś fajne miejsce na ognicho a prowiant juz my przywieziemy :wink4:

pogadam z sąsiadami i ognisko się zrobi u nas nad jeziorem http://www.planmiasta.info/plan-miasta/stezyca-6838.html
Opublikowano

To moze jak wypali to za tydz tez zrobic ognicho???

Lipa,ze nie zdaze dojechac :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.