Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jedzie ona czy nie ?? I drugie pytanko - lecicie na zimówkach czy na letnich ?? Bo mnie kusi zrobić letni lans... :decayed:

ja i mydłowaty only na letnich :naughty::decayed:

mam nadzieję,że Gili też nie okaże się mięczakiem :gwizdanie:

Zlot zimowy więc oponki ...... :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jedzie ona czy nie ?? I drugie pytanko - lecicie na zimówkach czy na letnich ?? Bo mnie kusi zrobić letni lans... :decayed:

ja i mydłowaty only na letnich :naughty::decayed:

mam nadzieję,że Gili też nie okaże się mięczakiem :gwizdanie:

Zlot zimowy więc oponki ...... :decayed:

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :thumbdown: baba :decayed:

Opublikowano

Masz nie dużo czesu na wykasowanie nie fajnego słowa, bo mam dla ciebie gumki miętowe, takie co nie kupisz w PL :naughty:

Więc :guma:

Opublikowano

Kiedy wracacie??W niedziele??Wraca ktos przez Poznan??To bym sie zabral,bo bede bez samochodu :slina:

Opublikowano

9b882adac97fbfa8med.jpg

Jak jest ktoś zainteresowany takią dziewięciotygodniową suczką rasy Bernardyn, z papierami i ma dobre ręce to pisać na PW :wink4:

Opublikowano

9b882adac97fbfa8med.jpg

Jak jest ktoś zainteresowany takim dziewięciotygodniowym zwierzakiem z rodowodem i ma dobre ręce to pisać na PW :wink4:

Gili,czemu ten pies ma twoje oczy :mysli:

co wy w tym Cipkowie robicie jak sołtys prąd wyłącza :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Taka impreza byla :good::polew::kox: sie ciesz, ze nie szczekasz :evil: :evil:

Opublikowano

Kurcze u nas nie ma sołtysa :decayed:

Trzeba, to zmienić :decayed: :decayed:

a oczy mam niebieskie :cool1:

Zobaczysz w Bukowinie jak w nie będziesz patrzył i prosił o hol :decayed:

Opublikowano

Zobaczysz w Bukowinie jak w nie będziesz patrzył i prosił o hol :decayed:

:gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 01:03_________________________________________________śmialiśmy się z zimówek mydlowatego :gwizdanie:

to są jego letnie :gwizdanie:

20090314080.jpg

Opublikowano

o qurwa grubo... :decayed: Mam nadzieję że nie wymięka i leci na nich na zlot... :polew:

Opublikowano

o qurwa grubo... :decayed: Mam nadzieję że nie wymięka i leci na nich na zlot... :polew:

niestety :disgust:,założył już nojki pirelki od wujka Tomka :naughty:

PS.myglo qurwa :angry:,oddaj moją piątkę :cool1:

Opublikowano

PS.myglo qurwa :angry:,oddaj moją piątkę :cool1:

najpierw majtki teraz piątkę ....co z nim :mysli:

Opublikowano

Te wujek Tomek a nie masz 19 235/35 albo 245/35 w dobrej cenie :decayed::polew:

Opublikowano

PS.myglo qurwa :angry:,oddaj moją piątkę :cool1:

najpierw majtki teraz piątkę ....co z nim :mysli:

:nabijasie:

Te wujek Tomek a nie masz 19 235/35 albo 245/35 w dobrej cenie :decayed::polew:

niestety :confused4:,kpiłem z allegro.

ale zagadaj do mateo,ostatnio mówił,że łysy z ul.Puckiej (będzie wiedział o kogo chodzi) ma czasami używki w dobrym stanie i dobrej cenie :wink4:

Opublikowano

poczekamy aż mateo to przeczyta... :wink4: Chłopaki a w czyim garażu robiliście te fotki i komu naraził się jego właściciel że drzwi ma ostrzelane z kałacha ?? :decayed::polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 11:44_________________________________________________Rozmawiałem właśnie z Mironem a on już jest w Bukowinie - pomimo tego że nie lecę swoim autem (BRD strzela fochy i pierdolnął jakiś czujnik w DPFie :kwasny: ) a A4 B6 1,8TQ na pięknych 19" to trzeba podkasać rękawy i iść założyć zimówki bo niby zima tam jest fest... :disgust:

Opublikowano

pomimo tego że nie lecę swoim autem

ty masz w ogóle tą B7 :mysli: :gwizdanie:,czy to ściema :cool1:

Opublikowano

mam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

taaa... już... xenony to każdy se może kupić, pewno na ciągnik żeś se je założył :chytry:

Nawet jednego "zdjątka" nie pokazałeś, a jeszcze niedawno znalazłem jakiś stary pw, żeby podeślesz zdjęcia z autohandla... no i kupa :tongue4:

Opublikowano

mam :tongue4:

tyle że nikt go jeszcze nie widział :gwizdanie:

Opublikowano

miała być prezentacja na zlocie a tu koopa, ale kit tam co się odwlecze to nie uciecze... :gwizdanie: Planuję jakieś grupowe czipowanie na wiosnę w TuneUPie ktoś by reflektował ?? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.