Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko, witam że tu zgrana ekipa ;) jak tam trójmiejskie spoty wyglądają ? od jakiegoś czasu obserwuję forum i nie wiem czy wbijać czy nie wbijać ;).

wpadnij to zobaczysz jak tu jest :good:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no skoro mówicie że okej to trzeba się przekonać ;), warto pogadać z fachurami bo niedawno wziąłem a4 ;) autko póki co stoi u koleżki w warsztacie ( w jednej soczewce nie świeciły się obręcze ), dlatego nie w ten, ale następny spot postaram się stawić. może to i lepiej, bo w prima aprilis jeszcze ktoś płynem od spryskiwaczy psiknie ;).

a ekipa głównie GD ? czy inne rejestracje też ujrzymy ? ja GA ale od pół roku mieszkamy w GD ( wiadomo, ciężko się przemóc ;) );)

Opublikowano

siemanko, witam że tu zgrana ekipa ;) jak tam trójmiejskie spoty wyglądają ? od jakiegoś czasu obserwuję forum i nie wiem czy wbijać czy nie wbijać ;).

daj se spokój chłopie :cool1:

Opublikowano

na spocik w najbliższą środę chętnie bym wpadł, ale niestety drugim autem, więc nie ma co psuć spotu inną marką niż OOOO ;)

Opublikowano

Czemu nie :cool1: najważniejsza jest obecność ,a nie auto :hi:

Opublikowano

no skoro mówicie że okej to trzeba się przekonać ;), warto pogadać z fachurami bo niedawno wziąłem a4 ;) autko póki co stoi u koleżki w warsztacie ( w jednej soczewce nie świeciły się obręcze ), dlatego nie w ten, ale następny spot postaram się stawić. może to i lepiej, bo w prima aprilis jeszcze ktoś płynem od spryskiwaczy psiknie ;).

a ekipa głównie GD ? czy inne rejestracje też ujrzymy ? ja GA ale od pół roku mieszkamy w GD ( wiadomo, ciężko się przemóc ;) );)

nie marudź kolego, tylko wpadaj :wink4:

zostaniesz ciepło przyjęty przez członków naszego stowarzyszenia :naughty:

Opublikowano

Rejestracji mamy bez liku :naughty: my nie gryziemy...chyba :decayed:

Opublikowano

skoro kobieta karze - sługa musi ;)

wobec tego jestem żółtym ducatem kontenerkiem na matarni o 20:00 ;)

Opublikowano

Jak sie tak wstydzisz to mogę podjechać Transitem :polew: coby było Ci raźniej :kox:

PySy: Jak wysoki kontenerek :?: żebyś się zmieścił bo tam chyba 2.1m jest :mysli:

Opublikowano

to lipa, wysokość mam 2,80 ... no ale - co pociągnę, to moje! hehe.

Opublikowano

Jak sie tak wstydzisz to mogę podjechać Transitem :polew: coby było Ci raźniej :kox:

to ja przyjadę X-trailem :kox:

Opublikowano

co pociągnę, to moje! hehe.

to się mydlo ucieszy :gwizdanie:

Opublikowano

Mydło w środę bierz Ducato na spota :polew: :polew:

Opublikowano

x trail fajny wozik, ale nissanek to czemu nie navarka?[br]Dopisany: 29-03-2009, 00:06:17_________________________________________________hehe, ja nie w temacie więc tłumaczcie panowie, coś czuję że jest kolega z ducaciskiem ;)

Opublikowano

Nie przejmuj się :wink4: w środę się wszystkiego dowiesz :decayed:

Opublikowano

o ile bym wjechał, może umówimy się na jakąś godzinę na zewnątrz? bo trochę zwała mieć dostawcze kabrio ;)

Opublikowano

co pociągnę, to moje! hehe.

to się mydlo ucieszy :gwizdanie:

Mydło w środę bierz Ducato na spota :polew: :polew:

odczepcie się od Mydełka :tongue4:

x trail fajny wozik, ale nissanek to czemu nie navarka?

nie wiem nawet czy w 2002 były, navara też mi się podoba, a xtrail rodzicow, więc i tak nie miałabym nic do gadania ... :gwizdanie:

Opublikowano

były, tylko w starszej budzie, a rodzice powinni słuchać córeczki ;)

Opublikowano

dzięki ludziska za ognicho, dopiero zlądowałem na chate :)

Opublikowano

skoro kobieta karze - sługa musi ;)

:shocked: pantofel :polew: :polew: :polew:

Ducato to moge podjechać ale jak bedzie gdzieś na zewnątrz, bo nie zamierzam sobie cabrio robić

...chociaż idzie lato i by było jak znalazł :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.