Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ktos musi.Pan Tomasz cichy ostatnio to ja za 2 musze.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Normalnie można byłoby napisać scenariusz jakiegoś brazylijskiego serialu po każdym spocie :kox:

Opublikowano

Bieniek kto się czubi ten się lubi :polew:

Opublikowano

Mi rudy nie pasuje :polew::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Tomeczku, looknij sobie tutaj w zawieszenia :

http://www.a4-klub.pl/smf/rozne/SiA.pdf

a, przypomnij jakie kolory ma Jacek ? biały i zielony ?

u Jacka biały i zielony

mojej sprężyny niema w wykazie

jutro spojrzę w dzień dokładnie jakie to kolory,może ten różowy to brąz :mysli:,chociaż jest w wykazie jedna sprężyna 1BE/1BV z różowym paskiem,w każdym bądź razie według wlepki mam 1BE,ale różnie mogło być,może poprzedni właściciel zmienił sprężyny na nie takie jak powinien?

Opublikowano

No ktos musi.Pan Tomasz cichy ostatnio to ja za 2 musze.

Tomasz?? mówisz o sobie czy jak?? :kox: :kox: :kox:

Tomek mi nigdy nie dogryzał :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Prawda Tomeczku?? :naughty: :naughty:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

Bieniek zawsze mi dogryza ;( ;( ;( ;(

to boli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Alona na to panadol pomaga
Opublikowano

Mi rudy nie pasuje :polew::tongue4: :tongue4:

a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:23_________________________________________________Fazy Ty nie zapomnij o sobocie !!!

Opublikowano

Mi rudy nie pasuje :polew::tongue4: :tongue4:

a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem :polew:[br]

on woli blond :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra, wy tu spamujcie a ja ide spać

kolorowych koszarów :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

Ja słyszałem ,że łyse :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W ogole JAca lajdaku dopiero dzisiaj sie przyznales,ze przechodzisz na zla strone mocy :hi: :hi:

To chyba gatuluje co? :naughty: :naughty:

Szkoda,ze Kaletka jest bo bysmy parade Ci zrobili. :polew:

Opublikowano

Mi rudy nie pasuje :polew::tongue4: :tongue4:

a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem :polew:

jemu po prostu nie pasują myszki,woli joysticki :gwizdanie:

Opublikowano

Jaca ja amnezji nie mam,sobota mur beton :good:

Opublikowano

Mi rudy nie pasuje :polew::tongue4: :tongue4:

a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem :polew:

jemu po prostu nie pasują myszki,woli joysticki :gwizdanie:

Zacytuj mi prosze co masz na napis na szybie z tylu drogi kolego :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:27_________________________________________________

Jaca ja amnezji nie mam,sobota mur beton :good:

I pelna konspira i dyskrecja :tongue4: :tongue4:

Fazy podac moj adres zebys zajechal :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

muahaahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

TomekS :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

W ogole JAca lajdaku dopiero dzisiaj sie przyznales,ze przechodzisz na zla strone mocy :hi: :hi:

To chyba gatuluje co? :naughty: :naughty:

Szkoda,ze Kaletka jest bo bysmy parade Ci zrobili. :polew:

no ja mam nadzieję że jednak zrobicie :kox:

Opublikowano

pelna konspira i dyskrecja tongue4 tongue4

Fazy podac moj adres zebys zajechał ale z gościami bez karków :shocked:

Opublikowano

JAca bysmy Ci zrobili. :polew:

sexalgida4997059.gif

oj bieniek,bieniek :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.