Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na liście oczekujących... :mysli:

Lepiej niech pomyślą nad załatwieniem większej ilości miejsc, od piątku 150 luda :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak co to ja z Aloną mogę być w jednym pokoju :decayed::polew:

Opublikowano

jade panie :)

...i będziem wszystkich na lotnisku łoić naszymi 2.5TDI :evil:

nie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

trrrrrwa burzliwa dyskusja, ponoć wszyscy niebiescy mają spać na ławkach pod lasem[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:13_________________________________________________

jade panie :)

...i będziem wszystkich na lotnisku łoić naszymi 2.5TDI :evil:

nie :cool1:

yeaaaahh-bany

no masz, sure thing ! :kox:

Opublikowano

pre_pl

trrrrrwa burzliwa dyskusja, ponoć wszyscy niebiescy mają spać na ławkach pod lasem

:polew: :polew:

Opublikowano

trrrrrwa burzliwa dyskusja, ponoć wszyscy niebiescy mają spać na ławkach pod lasem

To ja pójdę ponabijać posty :cool1:

Opublikowano

Łepski

To ja pójdę ponabijać posty cool1

proponuję "Stylizację i tjuning" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a nabijaj na zdrowie :decayed:

sporo osób z Pomorza jedzie chyba, co ?

Opublikowano

:decayed:

a nabijaj na zdrowie :decayed:

:drunk:

Opublikowano

Na razie tak a ile pojedzie to się okaże parę dni przed zlotem, chociaż trzeba przyznać że na zimowym chyba nikt z PO MO RZA nie odpadł co ? :mysli::good:

Opublikowano

na zimowym chyba nikt z PO MO RZA nie odpadł co ?

...tylko mydło leżał o 4 rano pod moimi drzwiami :gwizdanie:

Opublikowano

Jak co to ja z Aloną mogę być w jednym pokoju :decayed::polew:

ja przepraszam, ale co to za zdanie oznajmujące??? :mysli:

najpierw się pojaw na spocie bo tylko gadac umiesz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a później ewentualnie możesz powalczyć o miejsce w moim pokoju z resztą chętnych :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wchodziłaś dzisiaj na swój profil na NK ?? Odbyła się ostra lustracja Twojej osoby... :decayed::wink4: Co do pojawienia się to postaram się jakoś po majówce się zjawić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pomajufce, pomajufce, pomajufce !!!

Z tego co pamiętam, nikt nie odpadł, no chyba że zaraz pod drzwiami - tak jak Tomeczek napisał.

Ale mnie tam nie było, więc nie wiem :)

Opublikowano

Wchodziłaś dzisiaj na swój profil na NK ?? Odbyła się ostra lustracja Twojej osoby... :decayed::wink4:

niemożliwe, mam zablokowany profil dla nieznajomych :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ale lustrowali sami znajomi :decayed:

Opublikowano

Premuś,dlaczemu jesteś cały czas offline,a jesteś na forum?

Opublikowano

ale lustrowali sami znajomi :decayed:

hahahaha, ale Ty dowciapny :tongue4:

żeby przeprowadzić lustrację, trzeba miec mnie w znajomych na NK :kox: :kox:

ooo...antonio wróciłes :hi: :hi: :hi:

mam nadzieję, że świńskiej grypy na spot nie przywieziesz :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:54_________________________________________________

Premuś,dlaczemu jesteś cały czas offline,a jesteś na forum?

myśli, że to tak ładnie się ukrywać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Alono G. ja i reszta z komisji lustracyjnej widzieliśmy wszystkie 35 Twoich fotek :wink4::polew:

Opublikowano

najpierw myślałem, że se facet zamontował kominek w aucie, potem zobaczyłem dopiero co to za Nissan...

dsc00614s.jpg

Zaraz powiecie, że już 100 lat jeździ :tongue4:

bodajże koleś z Władka kupił bo się tu ciągle kręci po mojej mieścinie. jak go pierwszy roz zobaczylem to mniej więcej taką mine zrobiłem :shocked:

będę sie musiał raz za nim wypuścić.... hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.