Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wybywam do warszawki jutro wiec ..

d.upa - jak mawiaja prosći ludzie ;];];]

jak co to VAGa moge gdzies zostawic - to nikt nie zauwazy ze mnie nie ma :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak co to VAGa moge gdzies zostawic - to nikt nie zauwazy ze mnie nie ma :polew: :polew:

A to zabierales go ze skrzynki :?: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomeczku, zakupione :naughty:

masz u mnie browca normalnie ... albo dwa :polew:

Bym normalnie przeoczył, bo się nazbierały posty nieprzeczytane i 'sprzedam' dizsiaj odhaczył jako przeczytane

ale się cieszę :sesese::zyzol:

Opublikowano

Tomeczku, zakupione :naughty:

nie gadaj :kox:

to dokładnie te co chciałeś?

Opublikowano
  • Autor

jo panie, dokładnie takie ciemne :kox:

byndzie koksowo, tera jeszcze paścia w dół trza dać, no co najmniej jak u Jacy, co nie ? :naughty:

Opublikowano

no tak i wszyscy wiedzą o co chodzi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

do zlotu letniego się wyjaśni :cool1:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 21:25_________________________________________________aa

kangury paczkę przysłali :kox::nabijasie:

Opublikowano

do zlotu letniego się wyjaśni :cool1:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 21:25_________________________________________________aa

kangury paczkę przysłali :kox::nabijasie:

bumerangi :kox:

Opublikowano

Pewnie felgi sobie Pre sprawil:)

Nie mow ze te

001.JPG

Piekne suczki sa.... :evil: :evil:

Opublikowano

Piekne suczki sa....

tak to już jest :cool1:,te brzydkie są przeważnie w porządku,a te piękne,jakoś zawsze suczki :gwizdanie:

Opublikowano

Piekne suczki sa....

tak to już jest :cool1:,te brzydkie są przeważnie w porządku,a te piękne,jakoś zawsze suczki :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

joooooooooooooooo

bieniek cholero :decayed:

Opublikowano

Sam na nie chrapke mialem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sam na nie chrapke mialem :gwizdanie: :gwizdanie:

ja Ci dam :bicz2:

mi takie rzeczy zgłaszać, a nie samemu kupować :nose:

:sarcastic::wink4:

Opublikowano

Ale piekne sa.Bez 2 zdan.Na wiosne bede szukal 18 i takie mi sie marza.Nie zniszcz to kupie :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

chopie, ja szukałem takich modeli od maja 2008 :evil:

1) raz trafiły mi się takie, ale z modelu B8 (inny otwór centrujący, nie chciałem kombinować)

2) trafily się na allegro, nawet w niezłych pieniądzach (ale poszły, zanim się zdecydowałem)

3) trafily się na ebay.de z oponami za jakieś 550eur :kox: ale mnie przelicytowały helmuty wstrętne

czasem pojawiają się, ale w dość konkretnych pieniądzach. Dziwne to, bo felga na prawdę znajduje bardzo niewielu amatorów.

Każdy teraz chce RS4 :) I niedługo wszyscy będą takie mieć.

Ale spoko, jak wiem że szukasz to będę Ci podsyłał co znajdę :good: , tak jak Tomeczkowi zderzaczki od pół roku, tylko że on nie potrafi się zdecydować :tongue4:

Opublikowano

MAm prawie identyczne 17'',ale male troche :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie potrafi się zdecydować :tongue4:

DTM

...i wszystko jasne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ach so !

:cool1:

Opublikowano

Kurde...nie będę dzisiaj :kwasny:

Moje autko trafiło do serwisu, żeby sprawdzić co z tym "krzywym powietrzem" w turbo :confused4:

Mam nadzieję, że to tylko błąd się wkradł, a nie turbina do wymiany :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.