Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co to za auto?? hahahaha

typowy gejowóz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co to za auto?? hahahaha

A4 2.5 Tdi BDG avant

Opublikowano

Kto się wybiera jutro do Pruszcza ??

Opublikowano

Kto się wybiera jutro do Pruszcza ??

ja będę na pewno :good:
Opublikowano

to co to za auto?? hahahaha

pewnie to http://www.a4-klub.pl/smf/maly_potworek-t86801.0.html :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 18:23_________________________________________________

Kto się wybiera jutro do Pruszcza ??

ja będę na pewno :good:

a furę umyłeś :gwizdanie:
Opublikowano

Kto się wybiera jutro do Pruszcza ??

mam być :cool1:

Opublikowano

Tomeks, dałeś Bienkowi swoje dwa i pół tedei?? :kox: :kox: :kox: :kox:

a co jest jutro w Pruszczu?? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Eee tam...upalalismy 4.4 V8 na sportowych wydechach w X od bmw.

Dalo rade :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

Eee tam...upalalismy 4.4 V8 na sportowych wydechach w X od bmw.

Dalo rade :kox: :kox: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to czemu na spota nie przyjechales skoro byles w poblizu?? :P

Opublikowano

Nie ta pora :decayed:

Opublikowano

Nie ta pora :decayed:

trza bylo zostac dluzej, bez Ciebie spoty to nie to samo hehehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

znowu kuzwa nabawiłem sie pryszcza :wallbash:

Opublikowano

Kto się wybiera jutro do Pruszcza ??

mam być :cool1:

myślę,że warto zajrzeć :cool1:

a co jest jutro w Pruszczu??

TO http://www.vwmania.pl/index.php?id=vwmania2009 :kox:

Jeździłem na stare vw manie jeszcze do Rusocina i cała imprezka miała charakter klubowy, teraz zrobił się z tego troszkę festyn, ale nie jest źle tak po amerykańsku z rozmachem :decayed:

Opublikowano

znowu kuzwa nabawiłem sie pryszcza :wallbash:

taki spokojny czlowiek jak Ty?? no nie wierze!! a za co??

Opublikowano

Lodówa jest już na lotnisku, Fazy za chwilę, jedzie ma być Jamison, ja będę po południu, więc możemy zrobić spocik na manii :przebiegly:

Opublikowano

znowu kuzwa nabawiłem sie pryszcza :wallbash:

taki spokojny czlowiek jak Ty?? no nie wierze!! a za co??

za takie coś " :polew:" w dziale technicznym

człowiek uczy się całe życie :decayed:

Opublikowano

Na Vw-mani bylem ... ekipe pomorska zaczepilem :P takze jest ok. :)

PS. Jak ktos by chcial to mam zawieszenie do B6 sportowe obnizone na sprzedarz za nieduza kaske . . .jak ktos zainteeresowany to pisac o szczegoly :)

Opublikowano

Spocik na manii

60b4edea3c771a1cmed.jpg

Strongman z Żukowa

c5f01f83067f33f0med.jpg

Zwłoki Tomasza

df7d73f8feafa429med.jpg

Opublikowano

yrB wszystkim na pomorzu, relacja online z Beach Party - Gdynia 2009 - impreza byla za***ista. Cale szczęscie ze pogoda dopisala. I szkoda ze dziś trzeba juz wracać..

Opublikowano

Zwłoki Tomasza

jakie zwłoki,jakie zwłoki?

...po prostu zamknąłem oczy,nie mogłem patrzeć jak haftasz :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.