Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

błagam zróbmy w czwartek, bo się stęskniłam!!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a za Bienkiem to już w ogole, sto lat ;( ;( ;( ;( ;(

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A :hi: :hi:

jest i parówa,witaj :hi:

TY mnie tu od parow nie wyzywaj, tylko zdjecia zapodaj.

Ja o 5 rano wstaje,ide na rybki.Chce ktos karpia???

Juz za tydzien bede w gda na stale,takze bedziecie mieli mnie dosc :naughty:

Opublikowano

Juz za tydzien bede w gda na stale,takze bedziecie mieli mnie dosc :naughty:

jakie bedziecie?

oj Bieniek Bieniek... jak zwykle nic nie rozumiesz:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hehehe :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No, ze wszyscy :kox: :kox:

PO wakacjach nowe sily

Opublikowano

No, ze wszyscy :kox: :kox:

PO wakacjach nowe sily

dalej nic nie rozumiesz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie no fajnie fajnie, że do Nas wracasz!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

brakuje mi Twojego wrednego rudego charakteru!!!! hehehe

Opublikowano

Jak spot będzie w czwartek to niestety mnie i tomeksa nie będzie :kwasny::przebiegly:

Jestem taki młody a już mi pryszcz wyskoczył :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

kvwa jak to szłysze to żygać mi się chce, "a może spota w czwartek"

PS. mi pasuje w w piątek między 8.30 a 10.00 PROSZĘ weźcie wolne i zrobimy spota coooo? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

kvwa jak to szłysze to żygać mi się chce, "a może spota w czwartek"

PS. mi pasuje w w piątek między 8.30 a 10.00 PROSZĘ weźcie wolne i zrobimy spota coooo? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

To ja bede.The one and only :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kvwa jak to szłysze to żygać mi się chce, "a może spota w czwartek"

PS. mi pasuje w w piątek między 8.30 a 10.00 PROSZĘ weźcie wolne i zrobimy spota coooo? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

dobra, ja wyjatkowo prosze w tym tygodniu, bo normalnie tez tym rzygam, a le ze był zlot to chciałam posłuchac co sie działo, a za tydzien juz nie bedzie efektu świezosci!!!!!!! ;( ;( ;( ;(

mógłbyś Lodowa wziąc poprawke na to, ze to JA a nie kto inny o czwartek prosi!!!!!!!!! :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

byle nie piatek :decayed:

Opublikowano

Eeeeee taaaammm. :kox: :kox:

Opublikowano

Ja tam nie chce wnerwiać osób które od dawna są przyzwyczajone że spoty są w środę dlatego już nie proszę :tongue4:

Opublikowano

Witam.Chciał bym wykasować servic long life z fis-a czy ktoś z kolegów będzie w środe w stanie mi pomóc ? :notworthy::hi:

Ja od siebie tyle: zajeżdżajcie częściej na spoty a ni ebędzie problemu z takimi rzeczami... :gwizdanie:

Jak sie pali to wtedy szybko woda potrzebna..., polecam pokazywac sie na spotach a nie tylko wtedy gdy coś trzeba w aucie zrobić

żebym miał bliżej to pewnie bym był częściej :wink4:
Opublikowano

żebym miał bliżej to pewnie bym był częściej :wink4:

a ile km jest z Wejh na Matarnię??[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 07:10_________________________________________________ja na spot mam 41 km

więc Ty chyba też coś koło tego

Opublikowano

Z 40-50 w jedną strone.A tak wogóle to dziś ten spot bo zrobiło się zamieszanie wczoraj.

Opublikowano

Z 40-50 w jedną strone.

czyli praktycznie tyle co ja

A tak wogóle to dziś ten spot bo zrobiło się zamieszanie wczoraj.

jeszcze nie wiadomo dokładnie, zerknij później na wątek

Opublikowano

Z 40-50 w jedną strone.A tak wogóle to dziś ten spot bo zrobiło się zamieszanie wczoraj.

clopaki z koscierzyny daja rade a z wejherowa problem?:P

spot dzisiaj i c**j ;)

Opublikowano

Łepski a Ty kvźwa roboty nie masz?? Co Ty robisz o tej porze na necie??

Opublikowano

Spoty trójmiejskie : środa godz. 20:00 C.H Matarnia w Gdańsku

36a405301d73d588.jpg

w1500.png

Jak zawsze w okresie zimowym spoty z pod Gajosa przenoszą się na parking C.H Matarnia w Gdańsku :a4fan:

Parking podziemny, sektor B11

:cygaro:

Opublikowano

ceglofon zaczepno obronny :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.