Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek dlaczego sprzedajesz D2S??

Zmieniasz barwę??

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie naiwny tylko polegam na opinii Krystiana z tune-up :hi:

a niby jak po samym hamowaniu Krystian stwierdził że niema softa :cool1:

Opublikowano

nie naiwny tylko polegam na opinii Krystiana z tune-up :hi:

a niby jak po samym hamowaniu Krystian stwierdził że niema softa :cool1:

pewnie dlatego bo u nich nie był robiony

Opublikowano

Bieniek dlaczego sprzedajesz D2S??

Zmieniasz barwę??

To nie od Audi.

Kupilem 2 komplety do bwm i jeden jest mi zbedny.

Opublikowano

Bieniek dlaczego sprzedajesz D2S??

Zmieniasz barwę??

To nie od Audi.

Kupilem 2 komplety do bwm i jeden jest mi zbedny.

no i co z tego :mysli:,żalisz się :cool1:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 21:00_________________________________________________to co k u r w a z tymi gokartami :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kto będzie o 18?

kto będzie o 20?

zaraz będzie sobota,a my jeszcze nie jesteśmy ustawieni :angry:

Opublikowano

Konkretna godzina i miejsce!!![br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 23:42_________________________________________________MI bardziej o 18 pasi[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 23:51_________________________________________________o 19 w wiadomym miejscu :naughty: :naughty: :naughty:

wiec gokarty na 20 niech ktos zamowi :D

Opublikowano

Bieniek dobrze napisałeś :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli spotykamy sie o 19 w gdyni.Podajcie miejsce ustawki tak zeby na okolo 19:20 zajechac na miejsce :evil: :evil: :evil:

Tomeks zajmiesz sie umowieniem kartow na 20??

Opublikowano

tor zarezerwowany na 20.30

spotykamy się o 19 tu:

59959367.jpg

Opublikowano

No dobra to jak wytrzeźwiejecie, piszcie jak było :) Kto wygrał, kto dachował i takie tam ;)

Opublikowano

:siema:

co jest z Wami?? Czemu tu taka cisza??

Nie możecie dojść do siebie po kartach :mysli:

Opublikowano

było całkiem,całkiem :naughty:

wygrał Łepski :oklaski:,drugi Bieniek :sick3:

ja ostatni :embarrassed:

a mydła wykluczyli z większości wyścigu :polew:

Opublikowano

Pozdrow Magde :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pozdrow Magde :naughty: :naughty:

:OMG::baseball:

Opublikowano

Wyczytałem,że Kacza kupił paska,pełna seria... :decayed:

no jak to wyczytałeś,no na pewno też się nieźle bawiłeś :polew:

no pękło mi żebro od śmiechu :decayed:

szukam teraz busa 2.5 pierwsze co to będę robił program i nie zależy mi na KM tylko na niutonach bo ma on ciągnąć głównie przyczepę ok. 2,5tony, może pasek Kaczy ciągnął lawetę... :mysli: nie wiem :przebiegly:

a propo kartów, Szumiego nie ma w tej chwili na Kaszubach, ale on wróci i pokarze jak się jeździ :naughty:

Opublikowano

Wiedzieliście że w trójmieście działa jeszcze jedna grupa A4? Dziś przypadkowo trafiłem na to drugie forum A4, do którego linka nie da się tu wkleić bo ukazuje się coś takiego: www.wytarmoś-mi-suty.eu :polew: , nawet nie wiedziałem ze takie istnieje :shocked: A tak na marginesie to widzę tam parę znajomych nicków, więc podejrzewam że była jakaś wojna i część osób strzeliła focha i założyli własne forum?

Opublikowano

linka nie da się tu wkleić bo ukazuje się coś takiego: www.wytarmoś-mi-suty.eu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomeks to se teraz wyobraź moje zdziwienie jak przeczytałem swojego posta :polew:

Opublikowano

Przynajmniej alias mają pasujący :decayed:

Opublikowano

widziałem dzisiaj klubowy Ambulans na obwodnicy, jechał w stronę Autostrady

zatrąbiłem gdy byłem obok na lewym pasie ale zero reakcji :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.