Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Ta bo robi sie to juz nudne...I tak wiekszosc ma to w d*pie.

Mnie tylko wk***ia to nasladowanie.Wyglad,tematy i dzialy sa identyczne jak u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego wolimy robic spoty osobno :wallbash

straszne z was kołki,więc chyba wyjścia nie macie :cool1:

i wlasnie o to mi chodzi :wallbash: kolek to mozesz byc ty :polew: nie znasz mnie wiec nie oceniaj, ja na ciebie nic zlego nie napisalem, wiec sie odpier*ol :yes2:

ale z ciebie panienka :przebiegly:

kolego,strasznie drewniano się zachowaliście,stąd ten kołek :cool1:

dla mnie to czysty debilizm i jak gora sie nie lubi to niech to zalatwiaja miedzy soba :confused4:

mnie osobiscie milo bylo was poznac i uwazam, ze jestescie spoko, tylko nie czaje tych komentarzy, ze jestesmy kolkami itp :thumbdown: skoro ktos uwaza, ze jestesmy kolkami to dlaczego nie powiedzial nam tego wprost tylko na forum jest taki mocny :wallbash

co do wojny na górze,to jak już pisałem,fakt,że was odwiedziliśmy,najlepiej świadczy o tym,że nas to kompletnie to nie interesuje :)

za to wasze zachowanie świadczy o czymś zupełnie innym :chytry:,nawet za bardzo nie chciało sie wam z nami gadać,choć musicie przyznać,że nasz przyjazd na waszego spota,poświęcenie czasu w sobotni wieczór,to ładny gest z naszej strony :cool1:

PS.choć mieszkam teraz w Gdańsku,postaram się w następną sobotę znowu poświęcić swój czas i przyjechać na waszego spota,powiedzieć wam osobiście,że jesteście drewnianymi kołkami,bo wasze zachowanie (powtarzam -ZACHOWANIE )w stosunku do nas,tak właśnie należy określić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :polew: tomeks po pierwsze nie jechaliscie specjalnie do nas tylko na gokarty, wiec nie przekrecaj faktow :good:

po drugie zachowywalismy sie normalnie, tak samo jak wy nie gadacie z nowymi, ktorzy do was przyjezdzaja :wink4: tylko we wlasnym gronie rozmawiacie, wiec nie widze w tym nic dziwnego, ze rozmawialismy ze soba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to oco kaman :mysli: ?

ba ja tez kuzwa czasem smigam na spoty i należa mi sie jakies wyjasnienia :cygaro:

co sie dzieje z wami chłopaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadamy z nowymi jak przyjezdzaja ?? co Ty koles gadasz ???

Ja niedawno bardzo przystapilem do klubu i jakos nie moge uznac ze towarzystwo mnie olalo i ze mna nie gadalo-moze po prostu problem tkwi w Tobie/Was jezeli nie mozecie otworzyc papy i po prostu wbic sie w temat?:| :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland jak miałem B5, to stałem w kącie i żułem gumę, a jak wracałem do domu to płakałem całą drogę raz nawet puściłem kleksa na siedzenie, bo nikt się do mnie nie odzywał, teraz mam B6 i jest kul bajerka się kręci :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland jak miałem B5, to stałem w kącie i żułem gumę, a jak wracałem do domu to płakałem całą drogę raz nawet puściłem kleksa na siedzenie, bo nikt się do mnie nie odzywał, teraz mam B6 i jest kul bajerka się kręci :banan1:

:polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za przedszkole!!!!

święte słowa:

mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc zorganizowania kiedys jakis spotow laczonych i ze nikt nie bedzie sie na siebie krzywo patrzyl, ze ktos jest z eu a ktos z pl, bo dla mnie to czysty debilizm i jak gora sie nie lubi to niech to zalatwiaja miedzy soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie zbanowali na ełu,(zaprosiłem tylko kilku panów na spota do nas :naughty:), to siedziałem dwie godziny w wannie z suszarką do włosów w dłoni, nie zdecydowałem się, kupiłem sobie psa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, ja ostatnio pierwszy raz w tym gronie na spocie byłem i też ze mna gadali a Tomeks nawet napisał na forum do mnie posta "nie pier**l" :polew: Aż się poczułem wyróżniony :polew:

A tak z innej beczki, jadę sobie dzisiaj do roboty, patrze roboty drogowe i jakiś kolo wyrzuca łopatę na środek ulicy i zgarnia nią piach, zwolniłem, zbliżam się, koleś cofnął łopatę, no to se przejeżdżam obok i nagle jak nie pierdolnie! ;(

c**j j**any znów łopatę na środek ulicy chciał wyrzucić i jebnął w moją kochaną Asię :shocked: krew mnie momentalnie zalała, myślę sobie "poleje sie krew, nogi z d*py powyrywam i zak@#$% go tą łopatą! Zjechałem na pobocze, wysiadam, oglądam i nic! Mówię "co jest do ch@#$, taki łomot i ani śladu?" Już prawie wczołgałem się pod samochód, nawet z drugiej strony oglądałem, dach też i nic :mysli: Dopiero w robocie zauważyłem małą dziurkę na bocznej ściance opony i kilka rys na feldze, więc chyba w koło trafił... Ale w koło i taki huk jakby mi pół samochodu upier#$%??? Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, jadę sobie dzisiaj do roboty, patrze roboty drogowe i jakiś kolo wyrzuca łopatę na środek ulicy i zgarnia nią piach, zwolniłem, zbliżam się, koleś cofnął łopatę, no to se przejeżdżam obok i nagle jak nie pierdolnie! ;(

ch***j j**any znów łopatę na środek ulicy chciał wyrzucić i jebnął w moją kochaną Asię :shocked: krew mnie momentalnie zalała, myślę sobie "poleje sie krew, nogi z d*py powyrywam i zak@#$% go tą łopatą! Zjechałem na pobocze, wysiadam, oglądam i nic! Mówię "co jest do ch@#$, taki łomot i ani śladu?" Już prawie wczołgałem się pod samochód, nawet z drugiej strony oglądałem, dach też i nic :mysli: Dopiero w robocie zauważyłem małą dziurkę na bocznej ściance opony i kilka rys na feldze, więc chyba w koło trafił... Ale w koło i taki huk jakby mi pół samochodu upier#$%??? Hmm...

Jakiś mega debil!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :polew: tomeks po pierwsze nie jechaliscie specjalnie do nas tylko na gokarty, wiec nie przekrecaj faktow :good:

po drugie zachowywalismy sie normalnie, tak samo jak wy nie gadacie z nowymi, ktorzy do was przyjezdzaja :wink4: tylko we wlasnym gronie rozmawiacie, wiec nie widze w tym nic dziwnego, ze rozmawialismy ze soba :cool1:

Tzieland nie gadamy z nowymi? :polew:

ja jestem jakieś parę miesięcy na forum i przy pierwszym moim spocie potrafiłem nawiązac temat z innymi uczestnikami spota.....

więc w czym problem? :kwasny:

a i nie mamy samych B6 i B7 są też B5 i to całkiem okazałe i jakoś nikt nikomu nie zazdrości że ma nowszą Adzie..... :cool1:

macie chyba jakieś kompleksy..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się zawsze , skąd biorą się takie kołki drewniane jak Maqk - ale już wiem z A4klub.pe el :polew: :polew:

1- odkrył Ameryke - 2 kluby A4 :polew:

_________________________________________________

Odnośnie rozmownych gości z tego forum - pamiętam wspólne spotkanie w Kato na spocie , kiedy było parę osób z B7 z waszego Pe eLLLLLLL i nawet pary z ust nie puścili do nas , przynajmniej nie do mnie :thumbdown: - a ja zawsze z każdym rozmawiam :) .

Odnośnie wspólnych spotów - to to jest ściema totalna z waszej strony :thumbdown::thumbdown: ,

dajcie sobie spokój z tą żenadą

wy nie chcecie wspólnych spotów - :wallbash: , i taki szajs to wciskajcie swoim nowicjuszom ,

przykładem jest Keżor który próbował robić wspólny spot w Kato i potraktowaliście ( VIPY-sripy i inne kołki) Jego jak i nas jak bydło -

Keżor we Wtorek , a reszta świata w Czwartek :polew: :polew: - i wy chcecie tu o wspólnych spotach dyskutować - cyrk robicie z poważnych ludzi .

Jedynie czewa potrafi się zachować , bo wiadomo skąd dowas trafiła - tam gdzie się ludzię potrafią zachować - a nie ciemnotę wciskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...