Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cool1:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i przez Was Pusia kupi BMW :polew:

Opublikowano

:cool1:

tak tak raz widziałem :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 21:28_________________________________________________ale nie bedzie miała małego wacka :polew:

Opublikowano

Własnie tak o Was słyszałam dlatego sie tu zalogowałam :tongue4:

Opublikowano

Własnie tak o Was słyszałam dlatego sie tu zalogowałam :tongue4:

w realu jest inaczej :kox:

Opublikowano

a co remont był? :polew:

Opublikowano

w Realu zakupów nie robie hihihihih ( wiem o co chodzi ale inaczej czyli jak ?????)

Opublikowano

inaczej czyli wszyscy siedzą w kółku, śpiewają religijne piosenki trzymając się za ręce itp, Antonio gra na cymbałkach a Cristoforo na swojej fujarce :polew:

Opublikowano

jak przyjedziesz to zobaczysz Pusia :lol1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 21:36_________________________________________________

inaczej czyli wszyscy siedzą w kółku, śpiewają religijne piosenki trzymając się za ręce itp, Antonio gra na cymbałkach a Cristoforo na swojej fujarce :polew:

żebyś już nic nie mówił :no:

ale na swojej, żeby nie było :evil:

Opublikowano

...Antonio gra na cymbałkach a Cristoforo na swojej fujarce :polew:

A ja śpiewam :drunk:

:kox:

Opublikowano

o Boshe ale sie wystraszyłam czyli coś w stylu Trwam

Opublikowano

spiewamy gramy tanczymy i szukamy Pusi :evil:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________

o Boshe ale sie wystraszyłam czyli coś w stylu Trwam

tak ale nie mamy mocherów

tylko brylantyne :polew:

Opublikowano

Czyli Pusia jutro wpadaj na podziemny parking na Matarnię na 19-20 godzinę :)

Opublikowano

bedziemy czekać w szyku bojowym :kwiatek:

Opublikowano

Ale jajcarze z Was mozna sie uśmiać ( lecz nie wiem czy jutro sie uda poniewaz pracuje teraz zostało mi jeszcze 15 minut bo jestem w pracy ) popołudniowa zmiana niestety :kwasny:

Opublikowano

jak przyjedziesz to zobaczysz Pusia :lol1:

tiaa :gwizdanie:

...Alone też tak "witaliście",a jak przyjechała na spota,to nie było komu się przywitać z dziewczyną :cool1:

Pusia kochanie,daj sobie z nimi spokój,to dzieci neostrady

:confused4:

pozwól że się przedstawię,Tomek,dobrze sytuowany,wysoki,nieprzeciętnie przystojny mężczyzna :hi:

Opublikowano

spoko Pusia ale podobno ktos bedzie od samego rana już rezerwował miejscówke

jak nie w tym tyg. to w nastepny ale nasz powiadom że bedziesz :naughty:

Opublikowano

bedziemy czekać w szyku bojowym :kwiatek:

Te kwiatki zwiędną do następnej środy :(

Opublikowano

jak przyjedziesz to zobaczysz Pusia :lol1:

tiaa :gwizdanie:

...Alone też tak "witaliście",a jak przyjechała na spota,to nie było komu się przywitać z dziewczyną :cool1:

Pusia kochanie,daj sobie z nimi spokój,to dzieci neostrady

:confused4:

pozwól że się przedstawię,Tomek,dobrze sytuowany,wysoki,nieprzeciętnie przystojny mężczyzna :hi:

mogę potwierdzić :polew::tongue4:

przed wjazdem chowa foteliki dla dzieci

Opublikowano

jak przyjedziesz to zobaczysz Pusia :lol1:

tiaa :gwizdanie:

Witaj Tomeczku :) Przyjade z obstawa znam juz prywatnie kilku klubowiczów

...Alone też tak "witaliście",a jak przyjechała na spota,to nie było komu się przywitać z dziewczyną :cool1:

Pusia kochanie,daj sobie z nimi spokój,to dzieci neostrady

:confused4:

pozwól że się przedstawię,Tomek,dobrze sytuowany,wysoki,nieprzeciętnie przystojny mężczyzna :hi:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 21:50_________________________________________________Uppppppsssssss wcieło sie tam gdzie nie miało

Witaj Tomeczku :) Przyjade z obstawa znam juz prywatnie kilku klubowiczów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.