Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cristoforo a po co Ty się na środku skrzyżowania zatrzymujesz? :polew: To miałeś z tym Z3 tak samo jak ja z tą B7 :)

bo ja choć troche przepisy znam :decayed:

że jak czerwone to sie zatrzymujemy i tak zrobiłem ale ze 130km/h nie tak łatwo sie zatrzymać zmieniając pas nakoleinach

:naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ale przepisy mówią, że trzeba się przed czerwonym zatrzymać a nie za :polew: Więc jak już je minąłeś to mogłeś dalej jechać bo już Cię nie obowiązywało :polew:

Opublikowano

No ale przepisy mówią, że trzeba się przed czerwonym zatrzymać a nie za :polew: Więc jak już je minąłeś to mogłeś dalej jechać bo już Cię nie obowiązywało :polew:

nie pomyslałem :wallbash:

Opublikowano

To ładne popisy obaj daliśmy, teraz na mieście będą się z nas śmiać, że A4 Klub nie potrafi wyhamować na czerwonym i zatrzymują się na środku skrzyżowania :wink4:

Opublikowano

Prędzej będą nas teraz wytykać palcami że piraci :evil:

Opublikowano

To ładne popisy obaj daliśmy, teraz na mieście będą się z nas śmiać, że A4 Klub nie potrafi wyhamować na czerwonym i zatrzymują się na środku skrzyżowania :wink4:

:lol1:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: taaa no ja właśnie nie wiem jak Wy jeździcie... Cristoforo i Maqk :evil:
Opublikowano

Zjawkowy tak to jest jak ułańska fantazja ponosi i wyobraźnia się wyłącza :embarrassed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: taaa no ja właśnie nie wiem jak Wy jeździcie... Cristoforo i Maqk :evil:

taaa a kto by dzisiaj 3 razy w dupsko wpakował się :polew:

ja dziś bez punktów karnych :tongue4:

ja ogólnie spokojnie smigam :mysli:

Opublikowano

Mandat za 4 punkty to nie mandat :polew: Nawet operatora ani kamery z TVN Turbo nie mieli, jakaś uboga wersja radiowozu :polew:

Opublikowano

PanY i droga Pusio

idę spać

3majta się

eu dzis nas postraszyło i zapowiedzi są grozne :polew:

Opublikowano

taaa a kto by dzisiaj 3 razy w dupsko wpakował się :polew:

ja dziś bez punktów karnych :tongue4:

ja ogólnie spokojnie smigam :mysli:

dobra dobra... ja na środku skrzyżowania się nie zatrzymałem hehehe :polew:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Maqk dostał bilet od misiaków?

Opublikowano

Maqk dostał bilet od misiaków?

wiemy wiemy

jak smigał na skwer tak sie spieszył :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Niedaleko mojej wioski, miśki stwierdzili że po 20 latach stania w tym samym miejscu czas na zmiany i przesunęli się o jakies 500m w inne krzaki :polew: Zaskoczyli całą wieś swoim sprytnym manewrem :polew:

Opublikowano

Niedaleko mojej wioski, miśki stwierdzili że po 20 latach stania w tym samym miejscu czas na zmiany i przesunęli się o jakies 500m w inne krzaki :polew: Zaskoczyli całą wieś swoim sprytnym manewrem :polew:

i Ty doceniłeś ich zasiłkiem :polew:

Opublikowano

Szkoda mi się chłopaków zrobiło, tyle godzin w krzakach, komary pewnie siekały, pogoda nieciekawa... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.