Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbiera się ktoś w sobotę?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chciałbym rozeznać sprawę kto byłby chętny na spotkanie grillowe. W związku z tym że nie znalazłem odpowiedniego miejsca na Mierzeji proponuję relaksacyjne miejsce w lesie kilka km za Elblągiem (Wyżyna Elbląska) zwane Jelenią Doliną. Myślę o spotkaniu od ok. 12 do wieczora wszak długi dzień teraz mamy. Jedyny warunek to ciepła i bezdeszczowa pogoda. Termin najbliższa niedziela 20.05.2007 lub za tydzień 27.05.2007 ("odległy termin" trudno mi powiedzieć czy będzie mi pasowało).

Zdjecia mijejsca:

http://www.haribo.flusso.pl/fotos/22102005/

http://www.bikerelblag.hg.pl/sgtym61.htm

Opublikowano

łał

pomysł niezły ale nie dla mnie, za daleko aby na grila lecieć 400km

Opublikowano

No właśnie, okolica piękna ale daleko jak na grila :wink: Od lipca zamieszkiwał już będę w Trójmieście tak więc zacznę na spoty się zjawiać :wink:

Opublikowano

adadur nie licz na ekipę z trójmiasta jak pod domem nie mogą się zebrać :bicz:

Opublikowano

adadur nie licz na ekipę z trójmiasta jak pod domem nie mogą się zebrać :bicz:

:cheesy::grin: dobre

i niestety prawdziwe :evil:

Opublikowano

Potwierdzam ekipa z 3miasta daje d.. oczywiscie ostatnio ja tez choć mam powody :( ale juz nie dłu go to się zmieni chyba :evil:

Opublikowano
  • Autor

pany, muszę kupić chłodnicę do klimatyzacji (bo mi czynnik -osioł jeden- wycieka), gdzie można tanio takie rzeczy dostać ?

Sobota może być, ale co ? Znowy będzie mateogda i ja ? :cheesy:

Opublikowano

pany, muszę kupić chłodnicę do klimatyzacji (bo mi czynnik -osioł jeden- wycieka), gdzie można tanio takie rzeczy dostać ?

Sobota może być, ale co ? Znowy będzie mateogda i ja ? :cheesy:

daj na PW nr nadwozia bo występują dwa rodzaje a cenke zrobie dobrą

Sobota może być, ale co ? Znowy będzie mateogda i ja ? :cheesy

też moge być w sobote koło 17-18
Opublikowano

mnie 17-18 też pasuje.

Opublikowano

zobaczymy :shocked:

Opublikowano

Gorbas będzie. Nawet żoneczkę z córeczką przywiezie ze sobą... :) Do zobaczonka jutro.

P.S. Rozumiem, że Skwer Kościuszki to okolice Akwarium, hę?

Opublikowano

Gorbas będzie. Nawet żoneczkę z córeczką przywiezie ze sobą... :) Do zobaczonka jutro.

P.S. Rozumiem, że Skwer Kościuszki to okolice Akwarium, hę?

dobrze rozumiesz

a dokładnie przy akwarium przy automatach z kawką itp.

Opublikowano

To jakas ekpika zbiera sie o 17 jutro? :grin: cos słaby odzew na jutrzejsze spotkanie :bicz:

Nigdy nie byłem z chęcią zajadę jesli ktoś bedzie :tongue:

Opublikowano

w pierwszym poscie jest lista obiecujących :cool:

Opublikowano

w pierwszym poscie jest lista obiecujących :cool:

ale kto to edytuje? jaki może?

Opublikowano

w pierwszym poscie jest lista obiecujących :cool:

ale kto to edytuje? jaki może?

wyraźnie napisałeś

zobaczymy :shocked:

więc uznałem to za brak zdecydowania

ale rozumiem że będziesz ?

Opublikowano

ale ktos bedzie co nie? :tongue: czy znaczek audi utonie w chmurze golfów III na skwerze :tongue:

Opublikowano

no ja sie stawiam o 17 :) chyba ze zmiana godziny bedzie. mnie 17-18 pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.