Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że robi się już mała kolejka Panów znudzonych oddychaniem przez prosty nos :mysli:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę, że robi się już mała kolejka Panów znudzonych oddychaniem przez prosty nos :mysli:

ja prostego nosa nie mam juz był złamany :kox:

cwaniaczku z miodem w uszach :naughty:

Opublikowano

No to jak, jutro spot? na 19tą?

Opublikowano

Moze zrobimy spota w czwartek co?? :hi:

Opublikowano

witam :hi:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 16:33_________________________________________________to jak spocik jutro czy w czwartek :mysli:

Opublikowano

WTOREK!!! :cool1:

Opublikowano

Wtorek jest ok, w środę nie trzeba wstawać z rana do roboty :)

Opublikowano

Moze zrobimy spota w czwartek co?? :hi:

WTOREK!!! :cool1:

Wtorek i czwartek :?: :naughty:

Opublikowano

Ambro grozisz mi ?:D

Kto byl dzis w Kocierzynie ? Tomeks ?:D Czarne a4 b7 w kumbi z wleppa na GD XXXXS

Opublikowano

Ambro grozisz mi ? :sorry:

Ostrzegam :wink4:

doceń to :decayed: :decayed:

Opublikowano

To ustalone spotykamy się jutro o 19,00 :good:

Opublikowano

To ustalone spotykamy się jutro o 19,00 :good:

Tak jest :good:

Opublikowano

Ambro grozisz mi ?:D

Kto byl dzis w Kocierzynie ? Tomeks ?:D Czarne a4 b7 w kumbi z wleppa na GD XXXXS

Tomeks ma GA PARÓWA

:polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________to był Jacek :cool1:

Opublikowano

zrobili mi w ukryciu fotkę

czy ze mną jest wszystko ok. :polew: te zabawki itd. :polew: :polew:

jedna rada nie pij więcej w parku sztywnych zwierząt :polew: :polew:

d33b44405093fe02med.jpg

tu trochę skruche okazałem

fecb9b170305cde3med.jpg

je pierdziu trochę mnie poniosło co na to moja kobita :lol1:

Opublikowano

d33b44405093fe02med.jpg

ja pier**le mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie

Opublikowano

d33b44405093fe02med.jpg

ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie

a wyglądasz na czarną małpę :polew::polew: :polew:

Opublikowano

ufff luzik

dobrze, że tylko czarne owłosione d*py Cię pociągają

:polew:

Opublikowano

d33b44405093fe02med.jpg

ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie

oj bedzie bedzie bo ja tez bede :)

Fajne fotki :evil:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________

ufff luzik

dobrze, że tylko czarne owłosione d*py Cię pociągają

:polew:

bbbllleeehhhhh :shocked:

Opublikowano

ufff luzik

dobrze, że tylko czarne owłosione d*py Cię pociągają

:polew:

dlatego nie musisz bać sie o swój tyłek :polew::polew::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:23_________________________________________________spoko tak nudno było na tym forum :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.