Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tomeks moderuje raz w roku, najczęściej pod koniec grudnia. Wybiera wtedy losowo jedną osobę której daje bana za wszystkie forumowe przeginki z całego roku. W tym roku wylosuje Ambro, wiem bo mówił że piłeczka z jego nickiem to będzie jedyna piłeczka w maszynie losującej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Ja natomiast słyszałem że mają zbanować Ciebie za zdjęcie swoich pustych gaci w awatarze i na dodatek z kryptoreklamą oferowanych usług homo-matrymonialnych :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

No i jeszcze za pomalowane paznokcie :polew:

A Ty Kemper się nie zniechęcaj, podjedź na spota, poznaj ludzi, postaw wszystkim po browarze to zapomnimy o tym jak się chamsko przywitałeś z kolegami z trójmiasta :> Po kilku tygodniach w grupie pomorskiej sam będziesz spamował na forum :polew:

EDIT: Kemper albo jednak nie, czytałem Twoje posty na A4.eu i muszę stwierdzić, że jesteś jednostką aspołeczną - nie chcieli Cię na spotach mitsubishi, teraz masz Audi i jeździsz na jednoosobowe spoty bo nikt inny nie przyjeżdża jak napiszesz że będziesz... Coś musi być z Tobą nie tak... Pewnie jesteś metalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mega wiesniackie forum - porazka jakas .... ktos to w ogole moderuje ????

o co kaman :?: :cool1:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 07:34_________________________________________________

EDIT: Kemper albo jednak nie, czytałem Twoje posty na A4.eu i muszę stwierdzić, że jesteś jednostką aspołeczną i dziwakiem - nie chcieli Cię na spotach mitsubishi, teraz masz Audi i jeździsz na jednoosobowe spoty bo nikt inny nie przyjeżdża jak na mieście poleci plota że będziesz... Coś musi być z Tobą nie tak... Pewnie jesteś metalem.

co prawda postów 4 no może 5 ale wszystkie o charakterze wiecznie nie zadowolonego

kemper nikt Cię tutaj nie zapraszał, zapisałeś się tylko i wyłącznie z własnych chęci więc jak Ci nie odpowiada to narrrrrrrrrraaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

cristo. albo jestes tak głupi, albo diler cie w chvja robi

:hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________najpierw mi ojebała pałę a potem poszedłeś z nią w śline :gwizdanie: :gwizdanie:

lodówa byliście tak najeb....ni cukrowym koksem, że nie wiedzieliści co i kogo łomotaliście w kakao i przestań mi pierdo..., że mam nie odpowiedniego dillera jak sam od niego bierzesz koksy :naughty: i druga sprawa nie dawaj dziewczynie tych samych koksów na co sam uzywasz bo pomyłka z twoją pałą a drążkiem zmiany biegów to zasadnicza różnica

:decayed: :decayed: :decayed:

:ssij:

a tak wogoole to też Ciebie lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kul bajerka chciałeś napisać :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 19:02_________________________________________________Ludzie, będzie ktoś zamawiał klubowe naklejki albo ramki pod tablice? Może jakiś grupowy zakup dla tych co jeszcze nie mają? A jak nie to może ktoś mi zamówi? Zwracam kasę i dodaje browary :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziu poczekaj do spota i się zapytasz kto co chce

wiem że Jaca potrzebuje ramkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie Antonio, ja potrzebuje jedną i z tego co pamietam Tomek chciał dwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kuzwa zamawiałem kubek z logo a4 i co :disgust: gówno nie ma

Ambro ponoć miał pilotowac sprawe :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 09:39_________________________________________________wczoraj był sezon na misia dzisiaj rozpoczyna się sezon na Kacze- (ęta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kuzwa zamawiałem kubek z logo a4 i co :disgust: gówno nie ma

Ambro ponoć miał pilotowac sprawe :gwizdanie:[br]

Ja tylko zaproponowałem grupowy zakup. Jeśli chcecie mogę pilotować tą sprawe. Na spocie zrobię listę chętnych, zrzutę i zamówie.

No problemo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kuzwa zamawiałem kubek z logo a4 i co :disgust: gówno nie ma

Ambro ponoć miał pilotowac sprawe :gwizdanie:[br]

Ja tylko zaproponowałem grupowy zakup. Jeśli chcecie mogę pilotować tą sprawe. Na spocie zrobię listę chętnych, zrzutę i zamówie.

No problemo :wink4:

okij malenki :decayed:

Ambro masz może miarke w domu??, Możesz mi sprawdzić wysokość w cm od błotnika dolnej krawędzi do podłoża u mnie jest 63cm na 205/55/16 a u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później sprawdzę bo na razie nie jestem zdatny do prowadzenia auta :decayed:

Mój stoi na 235/45/17

słuchaj albo inaczej

tak bedzie prosciej

tu fotka

http://img61.imageshack.us/i/714791074.jpg/

fotka zapozyczona od jednego z forumowiczów bez pytania :embarrassed:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 10:32_________________________________________________bo jak jestes zalany w 3 d*py to jeszcze mi studzienke zmierzysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zalany i już nie jestem :tongue4:

...ale weź się zdecyduj bo na rys. pokazujesz od błotnika do śrub a wcześniej napisałeś że do podłoża :kox:

ale jak tym masz 17 cali więc zrób jak na rysunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...