Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no tak... zostanę przy zaślepieniu egr... thx za radę!! :thumbup1:

Opublikowano

ok spox to jak cos bede pisał wczesniej o pomoc

a pozatym jak tam audiczka sie sprawuje

Opublikowano
  • Autor

wszystko :thumbup1: myślę nad dorobieniem sprysków tylko nie będę inwestował w nowy zderzak znów .....więc szukam gniazd mocowania sprysków w dziale kupie temat założyłem , reszta (montaż) to kosmetyka B)

Opublikowano

no tak bez sesu kupwac nowy zderzak jak mozna poswiecic troszke czasu i zrobic otwory, ja sie rozgladam za sufitem czarnym listwy wewnetrzne s4 na progi i lotka s4

Opublikowano

Witam, od dawna nosiłem się z zamiarem kupna B6 szukałem dużo zwłaszcza quattro i koniecznie 1,9tdi lecz wszystko co widziałem albo nie spełniało wymagań albo sprzątnęli mi z przed nosa.. :kwasny:

Z racji tego że nie było już co oglądać a na wyjazd za granicę nie mam czasu , trafił się ładna wersja S-line :wink:

Zanim opiszę auto pokażę czym się poruszałem wcześniej :

6ofpwl29.jpg

A teraz on:

Model: A4 B6 Avant

Silnik: 1.9tdi AVF

Wyposażenie:

-mała navi

-nagłośnienie boose

-półkubełkowe fotele ze schowkami i elektryką lędzwi

-grzanie pupy

-czarna podsufitka i słupki

-podłokietnik tył z cupholderem

-funkcja komfort na całe dwie szyby przód :P

-ori 17" z tegorocznymi laczami 235/45

-hak

Mody dokonane przeze mnie:

-przyciemnienie lamp tył

-odklejenie znaczków z klapy

Plany:

-s-line zderzaki (ale cena przeraża )

-xenon

-drl (30% długich)

-konserwacja

-wymiana guzika esp i wizytownika (ktoś coś pomoże ogarnąć w dobrych pieniądzach??)

Fotki:

94pkpfr7.jpg

sgvw2j7t.jpg

m26lr2q3.jpg

jmg6fhp7.jpg

uccghh75.jpg

Pozdrawiam Indi

za***ista

Opublikowano
  • Autor

dziękuję :D choć do zajebis***i jeszcze muszę kilka spraw ogarnąć ale małymi kroczkami :decayed:

Opublikowano

Ja jestem w trakcie malowania środków i pryskam też te elementy szare za odbłyśnikami, gdyż moim zdaniem mocno się teraz kontrastują z czarnymi plastikami na froncie. Rozklejanie poszło mi chyba trochę lepiej bo aż takiej dewastacji nie ma :)

Da się tak wyciąć pod spryski, żeby to dobrze wyglądało ? jest jakiś temat na forum o tym ?

Opublikowano
  • Autor

Da się tak wyciąć pod spryski, żeby to dobrze wyglądało ? jest jakiś temat na forum o tym ?

nie ma takiego tematu dlatego jak to zrobię to chyba będę pierwszy na forum :naughty::chytry:

jest i nowe koło na sezon letni :D

nce54n.jpg

Edytowane przez Indi

Opublikowano

ciekawe jak bedzie wygladała na tych felgach, mi ogulnie podobaja sie tyle ze ja mam 17

Opublikowano
  • Autor

Ori RS6 18" ;-) 17"-stek sie pozbylem

Opublikowano

Moja zimówka :D ale prezentuje się zacnie, tylko jaka szerokość? bo moje to 7.5J

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

18x8 et 45 z oponami, trochę ziemniaki...... 225/45 ale były w pakiecie po 6 mm mięsa więc na razie muszą starczyć :wink:


Witam po przerwie, siedzi już BRD , DP i jednak EGR wywalony , klapa gaszenia była dobra chyba 13 lat temu jak fabrykę opuścił :facepalm: wpadł też soft dzięki koledze Jarol :naughty: zna się chłopak na swojej robocie!!

Wyszło tak:

2e0rdc1.jpg

Edytowane przez Indi

Opublikowano

Kolego zdrowa seria tyle wyciąga po dobrym sofcie.

BRD powinno wypluć ok 200KM i 400Nm. Albo to delikatny soft(nawet bardzo jak na ten setup) albo coś nie działa tak jak powinno. Klapę gaszenia można zaadaptować z 2.5

Opublikowano

siemka jakie wrażenia z jazdy po sofcie

Opublikowano
  • Autor

Kolego zdrowa seria tyle wyciąga po dobrym sofcie.

BRD powinno wypluć ok 200KM i 400Nm. Albo to delikatny soft(nawet bardzo jak na ten setup) albo coś nie działa tak jak powinno. Klapę gaszenia można zaadaptować z 2

tylko coraz mniej ich jest bo przebiegi rosną... tyle wyszło bo:

turbo nie otwiera do końca trzeba popuścić trochę na sztandze ale to znów się odbije na budzeniu, a 2 to coler mnie trzymie i w lato może puchnąć, było 178KM ale przeładowywało górą , jak wsadzę kiedyś coler to może 190KM się wykręci :wink:

siemka jakie wrażenia z jazdy po sofcie

przepaść między tym co było :decayed:

teraz się nie zastanawiam czy wyprzedzać po prostu to robię :D doładowanie 1.6 bara czuć jak się budzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie dziwie sie moc praktycznie jak umnie w 2.5, teraz pewnie mysli co by tu dalej zrobic aby moc podniesc ? pozdrawiam

Opublikowano

ja w serii mam bardzo podobny program teraz ;)
prawie to samo jeśli chodzi o hp jak i Nm

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co zrobić.....na pewno większy cooler :decayed: koledzy polecacie jakiś sprawdzony zestaw hid bez błędów?? miałem z can busem jakieś chińskie i siały błędy i żeby świeciły na biało , może być z poświatą żółtego ale nie niebieskie...ktoś coś??


trochę foteczek zapodam bo dawno nic, z nowości to lampy przód depo wpadły na zdjęciach jeszcze stare (for sale) :

14aikco.jpg

2q226f6.jpg

2rgg80i.jpg

2jax2li.jpg

Opublikowano

Ori RS6 18" ;-) 17"-stek sie pozbylem

pro rs6 były 19 et35.

Ps świetny Avant.

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Vertex-y nie walą błędami mam 5000k jak dla mnie optymalna barwa :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.