Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nową dokładkę kupiłeś?

jeśli chodzi o przednią to tak , tylna to używka

Opublikowano

I to ori jest ta nowa przednia?

Nie myślałeś kupić tylnej na "dwa kominy" i zrobić wydech na dwie strony?

Opublikowano
  • Autor

I to ori jest ta nowa przednia?

Nie myślałeś kupić tylnej na "dwa kominy" i zrobić wydech na dwie strony?

nie , ori droga :kwasny: a co do tyłu to tak, myślałem o podwójnym ale peso brakło na wydech bo dokładkę w tej samej cenie bym miał

Opublikowano

mam wydech za 250 + kw lub osobisty we wlocku

u siebie zrobiłem teraz przelot z kwasa i stary się wala

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano
  • Autor

mam wydech za 250 + kw lub osobisty we wlocku

u siebie zrobiłem teraz przelot z kwasa i stary się wala

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

o stary.... jak już dziś poskładałem do kupy wsio tylko lotkę jutro kleić będę :) dzięki za info :P

Opublikowano

Lotka na klej do szyb?

moją tak klej dossal że się pofalowala delikatnie:-/.

Dawaj foty jak to wyszło.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

fotki beda jutro bo wczoraj do 22 auto skrecalem i dzis juz trasa z rana była, jutro mycie i dokładne spasowanie niedoskonałosci ;-)

Auto ogarnięte :

elci3d.jpg

x5nona.jpg

5n6dqv.jpg

ej7fia.jpg

ehyuis.jpg

2nr0r3q.jpg

jeszcze regeneracja felg ale to już za rok teraz filtry i olej pozdr :wink:

Edytowane przez Indi

Opublikowano

Trzeba będzie się rozglądać za zderzakami :) Super to wygląda, zazdroszczę :P

Opublikowano

Prawie jak moja sucz :decayed:

Te felgi to na zimę, na lato w tym samym wzorze ale 18" od RS4 b5 :grin:

Opublikowano
  • Autor

mam nowe oponki pirelli wiec chyba nie zmienię :P ale chodzi 18" za mną :decayed:

Trzeba będzie się rozglądać za zderzakami :) Super to wygląda, zazdroszczę :P

rozglądaj bo warto :wink:

Opublikowano

Twoja pięknie wygląda na pakiecie a.ze spytam dach jest matowy?

Opublikowano
  • Autor

Twoja pięknie wygląda na pakiecie a.ze spytam dach jest matowy?

nie, zdjęcie tak wyszło :wink:

Opublikowano

Jednak pakiet s-line robi robotę.. Nawet tylna dokładka pomimo braku wcięć na dwa kominy zacnie się prezentuje :kox:

btw.

Czekam na odpowiedź na PW :hi:

Opublikowano

zwłaszcza zawsze w kolorze innym niż czarny :D:P

piękna sztuka wyszła :D

ale jeszcze piękniejsze chyba place of living z tego co widzę po widoku :D

Opublikowano
  • Autor

zwłaszcza zawsze w kolorze innym niż czarny :D:P

piękna sztuka wyszła :D

ale jeszcze piękniejsze chyba place of living z tego co widzę po widoku :D

no własnie na czarnym się zawsze traci a nie ukrywam że czarne też mi się podobają :D

a miejscówa to dom w Międzybrodziu bialskim z widokiem na górę żar i jezioro międzybrodzkie , taki nasz dom na weekendy :wink: miał być domek wyszedł dom :facepalm:

Opublikowano

hehehe nom własnie widział że miejsówka zaebioza :D

no nic tylko pogratulować :)

Opublikowano

hej jak tam modzenie i ze spytam na jakim kleju przyklejałeś spojler klapy

Opublikowano
  • Autor

hej jak tam modzenie i ze spytam na jakim kleju przyklejałeś spojler klapy

Modzenie ukończone, reszta to pierdoły będą typu żaróweczki led itd. a lotka jest przyklejona klejem wurth do szyb i spojlerów :wink:

Opublikowano

to super ze jakis etap prac zakonczony tez chciałbym juz miec to za soba a tu jeszcze potrzba dokładke cupra do przodu, zderzak s4 tyl lotke znalazłęm z b7 i sie zastanawiam i mysle ze etap s4 z zewnatrz bedzie zamkniety potem tylko lakiernik

Opublikowano

Nie ma jak s-line. Jest klasa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.