Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm fabryczny


Fenix90

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest gdzieś mod opisujący montaż ori alarmu do b6 avant?

niema tego na forum, pisz do Kaja to Ci wiązkę ogarnie, mi właśnie niedawno robił, tylko ja mam o tyle lepiej że nie mam oddzielnego modułu pod alarm, a tak to Ci tylko potrzebne jeszcze czujniki w lampce, panel z przyciskiem i syrenka (sprawdź tylko czy MK ogarnia alarm bo ja musiałem wymieniać mimo że miałem w wersji high :facepalm: )

wiesz jaki numer ma syrenka do b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś się dowiadywałem co i jak, i sprawa jest taka. Dodatkowy moduł który był pod tylną kanapą to moduł wykrywający przechył i uderzenia, ale to było montowane tylko na początku produkcji b6, później tą funkcje przejął moduł komfortu. Mam wymontowany cały układ łącznie z wtyczkami od wiązki, całej nie targałem z auta. Ale mimo że mam całość i bym to u siebie zrobił nie podejmuję się tego. Czemu?? Ori alarm nie stanowi żadnego zabezpieczenia przed złodziejem który chce ukraść nasze auto. Dużo lepiej i tym samym nakładem pracy jest założyć nieoryginalny alarm, przenieść wtyczkę OBD czy zrobić dodatkowy wyłącznik np pompy paliwa lub wszystko razem.

Co do naklejki, To jest ori naklejka, może ktoś u ciebie zmieniał szybę, widzę że rocznik 2001 ale zobacz czy ilość kropek się zgadza bo na tej szybie to Luty 2001

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wie ktos jak ogarnac temat seryjnego alarmu dla avanta? Mam panel dzwi z przyciskami, syrenke, i modul konfortu w razie W do podmianki jak by moj nie obslugiwal... chodzi o to ze nie bardzo wiem od czego zaczac co z tym zrobic i jak to podlaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wie ktos jak ogarnac temat seryjnego alarmu dla avanta? Mam panel dzwi z przyciskami, syrenke, i modul konfortu w razie W do podmianki jak by moj nie obslugiwal... chodzi o to ze nie bardzo wiem od czego zaczac co z tym zrobic i jak to podlaczyc?

Napisz do Kraju, on jest w stanie ogarnąć ci cała wiązkę i tylko podłączasz,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , nie mam przycisków w boczku - ale jest problem. Ostatnio zaczął włączać mi się "alarm" po podpięciu komputera pokazuje błąd napięcia syreny i błąd ryglowania drzwi tylnich prawych... czyli mam jakis nie ori alarm ? czy co mam wnioskować ?

moduł komfortu mam 8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, słuchajcie chce zamontować ori alarm i mam tak: czujnik do lampki w podsufitce, panel w boczku, odpowiedni mk i 2 pytania:

1.jaki nr ma syrena z b6?

2.kupiłem kiedyś razem z panelem alarmu i modułem memo wiązkę do drzwi kierowcy która miała to obsługiwać (mamo i alarm)i teraz pytanie czy wiązka którą mam wystarczy czy jeszcze muszę zawracać głowę Kajowi?:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troche temat:

- mam wbudowany alarm, posiadam przyciski w boczku jak je wlacze to diody sie zalaczaja na przyciskach ale alarm nie dziala  
 

Co w takiej sytuacji mozna zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...