Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grill RS4 do A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Mam pytanko, czy ktoś z was miał w rękach ten grill mejd in czajna lub podobne?

http://allegro.pl/audi-a4-8k0-b8-rs4-s4-atrapa-grill-w-zderzak-i4531751812.html

Przeglądając podobne aukcje zapewniają, że pasuje do zwykłej z przedlifta.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, Mam pytanko, czy ktoś z was miał w rękach ten grill mejd in czajna lub podobne?

http://allegro.pl/audi-a4-8k0-b8-rs4-s4-atrapa-grill-w-zderzak-i4531751812.html

Przeglądając podobne aukcje zapewniają, że pasuje do zwykłej z przedlifta.

Zamowiłem owego grila

http://www.ebay.pl/itm/141412744965?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

pakqq5jw.jpg

Znaczek RS4 jak i czujniki sa sciagane wykonanie jest ok wymontowałem srebne dodatki i pomalowałem na czarno.Jutro wstawie fotki z montazu.

fz9468kw.jpg

Przed montazem

3aqcwkre.jpg

i po montazu:)v3nw4t4u.jpg

l3lg95d9.jpg

wuq82u9v.jpg

Opublikowano

Grill wygląda spoko tylko ta czerwień w lampach to do niczego nie pasuje, no i S-line zderzaczek by pasował

Opublikowano

Elegancko

(jaka z jakością???)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pytanie:

grzebiąc na allegro, trafiłem na takiego grila:

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b8-08-11-black-rs-style-i4971705806.html

Czy miał ktoś z tym do czynienia?

Cena dość dobra, tylko jak z jakością i jak to może wyglądać?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pytanie:

grzebiąc na allegro, trafiłem na takiego grila:

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b8-08-11-black-rs-style-i4971705806.html

Czy miał ktoś z tym do czynienia?

Cena dość dobra, tylko jak z jakością i jak to może wyglądać?

wg mnie lipa dołóż drugie tyle i kup poorzadny grill ja np tak zrobilem i sobie chwale ten grill , jest naprawde dobrze zrobiony jak i kratki rs pasuja idealnie do iri zderzaka , na dniach montaz to zrobie fotki (sledz moja strone) pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Jestem po zakupie grilla RS look. Muszę powiedzieć, że miałem obawy jeżeli chodzi o jakość wykonania w/w elementu, ale pomacałem i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Plastik trochę chamski ale wykonanie i dbałość o szczegóły w elementach montażowych na prawdę zadowalająca.

Teraz mam pytanie, jak proponowalibyście zamontować rejestrację na takim grillu? Chce zrezygnować z czarnej blendy na rejestrację z uwagi na fakt, że jest beznadziejna ;P Widziałem kiedyś takie "motylki" które z jednej strony (od strony rejestracji) były zakończone ładną chromowaną główką, a z drugiej strony (od strony wew. zderzaka) motylkami z kontrą i do tego kawałek "płaskownika" przebiegający przez całą długość rejestracji. Nie mogę tego nigdzie znaleźć, więc może Wy coś zaproponujecie?

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Grill wygląda spoko tylko ta czerwień w lampach to do niczego nie pasuje, no i S-line zderzaczek by pasował

znaczek s-line na grillu w B8 ?? powaznie ?

Opublikowano

No przecież wyraźnie chyba napisałem S-line zderzaczek a nie znaczek S-line w grilu :facepalm:

Edytowane przez andynl

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam wszystkich jestem tu nowy i chciał bym zmienić grila na rs razem z kratkami ale nie wiem czym sie rozni zwykły zderzak od s line i nei mam pojecia jaki ja mam jak by ktos podesłał jakies linki był bym wdzieczny bo nie chce kupic jakies tandety ktora by potem nie pasowała pozdrawiam

Opublikowano

Gril w S-line i w zwykłym zderzaku jest ten sam więc nie robi różnicy, więcej na temat S-line znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Przejrzałem Twoje fotki i stwierdzam że stanowczo masz u siebie zderzak S-line :)

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Gril w S-line i w zwykłym zderzaku jest ten sam więc nie robi różnicy, więcej na temat S-line znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Przejrzałem Twoje fotki i stwierdzam że stanowczo masz u siebie zderzak S-line :)

Gril w S-line i w zwykłym zderzaku jest ten sam więc nie robi różnicy, więcej na temat S-line znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Przejrzałem Twoje fotki i stwierdzam że stanowczo masz u siebie zderzak S-line :)

Dziekuje za info pytałem sie bo np. Na allegro pisza wszedzie ze do zwykłego a nie do s -line jeszcze raz dziekuje pozdrawiam i jeszcze jedno małe pytanko jak posiadasz wiedze takowa moze bys podesłał jakies linki??

Edytowane przez Piotr Czarnojan

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

witam ma ktos grill rs4 przed liftem czarny szukam takiego moze cos podeslac

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam ma ktos grill rs4 przed liftem czarny szukam takiego moze cos podeslac

Ja kupiłem na allegro czarny matowy niemalowany. Dobrałem lakier do kratek i lakiernik z jakimiś przyczepnymi podkładami mi to pomalował. Jak kiedyś tylko znajde zderzak Sline w dobrych pieniądzach to wpadnie. Wygląda to tak:

g2.jpg
g1.jpg

Edytowane przez Grohu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hey.chce kupic czarny grill rs4 plastry miodu ale z tego co sie dowiadywalem grill bedzie pasowal lecz nie dokupie do zderzaka sline kratek plastry miodu wokol halogenow,to prawda ze te ktore sprzedaja na allegro sa do zwyklego zderzaka ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co się orientuje to RS look są tylko do zderzaka nie s-linowego .Wiec kratek nie włożysz jak masz s-line (inny kształt).

Opublikowano

Tak do s-line nie podejdą kratki niestety

Edytowane przez Piotr Czarnojan

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej,

więc również zakupiłem owy zestaw ;)

ChiPis - od tego samego sprzedawcy co Ty ;)

20161212_142146.jpg

Mam do Was pytanie.

Jak montowaliście rejestrację ?

Ta czarna podkładka jest wkładana na wcisk i delikatne zatrzaski, ale przyznam że jeden z pięciu nie trzyma za mocno i delikatnie się rusza.

Fakt pozostałe trzymają dobrze i raczej się to nie wyczepi.

Kupiłem wcześniej ramki pod rejestrację, ale jak to z moim szczęściem bywa akurat nie pasują w otwory...

20161212_233128.jpg

20161212_233140.jpg

20161212_233132.jpg

W teorii można by dociąć to delikatnie, wrzucić podkładkę i pójdzie.

Ale nadal będzie problem odstawania ramki od boków podkładki.

Ew. wiercenie w rejestracji i bezpośrednio do podkładki.

20161212_233157.jpg

Co myślicie ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pewnie nie aktualne ale ja ramkę rejestracji od grilla wywaliłem a samą rejestrację z moją ramką przymocowałem do gryla, najpierw na zaczepy skręcane ale nie zdało to egzaminu więc przymocowałem na małe opaski zaciskowe w kilku miejscach i trzyma jak diabli ;) tylko trzeba poziom dobrze złapać ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 26.10.2015 o 17:41, andynl napisał:

Gril w S-line i w zwykłym zderzaku jest ten sam więc nie robi różnicy, więcej na temat S-line znajdziesz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Przejrzałem Twoje fotki i stwierdzam że stanowczo masz u siebie zderzak S-line :)

 

Dnia 2.10.2016 o 13:59, deafca napisał:

Z tego co się orientuje to RS look są tylko do zderzaka nie s-linowego .Wiec kratek nie włożysz jak masz s-line (inny kształt).

 

To jak w końcu ? Ktoś próbował to wsadzić do zderzaka s-line ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.