Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana listwy oświetleniowej tablicy rejestracyjnej w tylnej klapie tzw. listwa uchwytowa


Judzik

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę cała listwa bo wkrętarka tak trzymałatwo że mechanik musiał wyrwać lampkę a wkrętarka został. . Ale szukamy tej listwa i nic na allegro może ktoś ma chcecie pomoc?

Mam taką listwę do sprzedania i jeśli ktoś potrzebuje to kod jaki na niej widnieje to 8P08275743FZ.

2016_10_24_15_33_00.jpg

Edytowane przez bulcek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest sens kupować całą listwę? Wyżej jest opisane jak wymienić same żarówki, Ja kupiłem tutaj i na razie jest bardzo w porządku.
PODĹWIETLENIE LED AUDI A4 B6 B7 A6 C6 A3 A8 Q7 %% (6219242607) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
Dziś zamontuje podświetlenie z tego ogłoszenia. Zobaczymy ile czasu na nich pośmigam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2016 o 10:08, bulcek napisał:

Mam taką listwę do sprzedania i jeśli ktoś potrzebuje to kod jaki na niej widnieje to 8P08275743FZ.

2016_10_24_15_33_00.jpg

Aktualne jeszcze? Ewentualnie ktoś jeszcze posiada listwę do avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądach nie czepiają się za żarówki LED do oświetlenie tablicy rejestracyjnej? Podobno mogą, nie wiem ile w tym prawdy. Wprawdzie policja zatrzymywała mnie już dwukrotnie i nic nie mówili. A musieli widzieć to oświetlenie bo zatrzymywali mnie w nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie ma ktoś może wyjętą tą listwę do A4 B6 2002 sedan, potrzebował bym wymiarów chce zrobić sobie aluminiową i wstawić  zamiast plastiku potrzebował bym dokładnych wymiarów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2016 o 13:18, Gremlin0209 napisał:

Witam.

Mam problem ze zdjęciem wkładki zamka.

Rusza się on delikatnie jedynie w jedną stronę i nie można go na żaden sposób wyciągnąć.

A niestety nie mam jak wyjąć tej listwy... :/

Trzeba przekręcić w prawo i wtedy wyjdzie.

W ogóle to dzięki wielkie za ten temat! Dzięki niemu jestem świeżo po wymianie lampek na ledy. :)

Nie szło odkręcić tych felernych śrubek z listwą na samochodzie. Oczywiście zjechane tak że hej a tam jest trudny dostęp. Samo wyjęcie listwy nie było problematyczne. Najgorzej miałem z odblokowaniem tych dwóch plastikowych zaczepów w górnej części tapicerki do których w Avancie potrzebne jest specjalne narzędzie. Oczywiście go nie miałem więc sam zrobiłem ze starego śledzia od komputera. Owinąłem szarą taśmą żeby nie zarysować szyby ale i tak zrobiłem małą ryskę na folii przyciemniającej. Na szczęście nie przerwałem ścieżek podgrzewania szyby... Zalecam podłożyć jeszcze jakiś kawałek kartonu między szybę a plastik. No i najważniejsze. Należy ciągnąć wzdłuż szyby a nie "do dołu". Dopiero na jakimś filmiku na youtube obczaiłem że właśnie tak trzeba ciągnąć.

Jeszcze raz wielkie dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jaki kod mają te śrubki z "kapturkami" do mocowania całej tablicy oświetlenia. Są cztery... tutaj w sedanie trzymają dodatkowo te puszki.

Nie dość, że miałem tylko trzy to jeszcze są w takim samym stanie jak cała listwa (pordzewiała, zaśniedziała)... a kupiłem nową, plastikową z ASO i chciałbym już to zrobić na tip-top i mieć spokój na następne 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, te śruby (nakrętki) to chyba nr. 37

 

Edytowane przez MariuszKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tą chodzi... a możesz sprawdzić czy w avancie jest taka sama? Pewnie tak, ale wolę się upewnić zanim kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewanie tematu!

czy oryginalna listwa b7 avant będzie poprawnie działać w b6 avant?

kupiłem z b7 bo była w idealnym stanie pomimo tego, że w b6 mam bębenek a w b7 go nie ma

problem polega na tym że na próbę podpiąłem listwę do siebie i oświetlenie działa elegancko ale mikrostyk nie otwiera klapy (na poprzednim samochodzie otwierał) 

czy ktoś wie z czego może wynikać problem?

czy taki mikrostyk ma jakiś czujnik położenia, że np nie zadziała jak klapa będzie już w górze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wiem, że nie będzie pasować gniazdo w starej blendzie w b6 ma wszystkie 4 piny we wtyczce użyte a w nowej blendzie z b7 są użyte tylko 3 z 4 pinów, możliwe że jakiś magik od elektryki by to ogarnął ale to zdecydowanie nie ja.

dlatego:

[SPRZEDAM] idealną blendę do b7 blenda jest z roku produkcji 2015

[KUPIĘ] idealną blendę do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...