Skocz do zawartości
IGNOROWANY

taki tam oswojony BRUTAL


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak to się dzieje że tylko jedno tylne koło jest w stanie sie kręcić? :eusathink: Wiem wiem że quattro to nie stały rozkład jak w imprezie albo lancerze które mają 50x50 i podobno koła kręcą sie zawsze :eusathink:

Jaki rozkład napędu w ogóle mają różne audi? W RS4B7 to przód 40, a tył 60 co w sumie czuję w zakrętach, bo mój poprzedni 3.0tdi dużo mocniej uciekał przodem, teraz w zasadzie muszę się mocno postarać żeby przód uciekł... I może dlatego tak często mi to jedno tylne koło przy cofaniu się kręci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje momentu obrotowego są zmienne w zależności czy jedziesz po prostej czy skręcasz. Na początku roku w numerze specjalnym auto motor sport były opisane charakterystyki napędu quattro dla różnych wersji. Po prostu quattro to cwana bestia ;-)

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves fajnie jest to opowiedziane w cyklu na tvn turbo http://player.pl/programy-online/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-samochodach-odcinki,3945/odcinek-8,4x4,S00E08,55110.html

jak link nie działa to odcinek 8 - "wszystko co chcecie wiedzieć o samochodach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dzięki wielkie Pjotras, jeszcze dziś to sobie obejrzę ;)

Mariusz masz rację moment jest zmienny i doczytałem że od 20do80% przekazywane jest na stronę i tu mnie zaciekawiło to "stronę" :eusathink: ale pewnie mi się wszystko wyjaśni po odcinku tvn turbo :)

...

Wątek strasznie zaniedbałem, na codzień nic się nie dzieje, filtry oleje płyny pierdoły, potem płyny płyny płyny z naciskiem na płyny :grin: tzn płyn do spryskiwaczy i olej olej olej olej olej :D

Jakiś czas temu wpadło kilka drobiazgów do wnętrza, zrobię fotki w najbliższym czasie i wrzucę.. Poza tym tarcze przód kupione, tarcze tył są jeszcze w miarę ale powoli szukam więc jeśli ktoś słyszałby o komplecie na tył w dobrych piniądzach to prosiłbym o info :P

Nuda straszna nic sie nie dzieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Ci powiedzieć, że przez to, że Twoja RS'a wiozła mnie do ślubu zachorowałem na V8 i sam sobie kupiłem starszego i nieco słabszego brata S4.. :P Ale dźwięk wymiata.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjotras to byłeś Ty :facepalm:

widzisz ja juz nawet nicka nie pamiętam ech

Kupiłeś S4? No to mega - musimy kiedys jakiegoś spota zrobić, słabsze to masz na pewno tylko nieco i autka pojadą bardzo podobnie ;)

hunter filmik jest na pierwszej stronie :) chyba że wrzucę cos z zimowych driftów ale już lato to bez sensu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja :hi:

Widzisz co narobiłeś, pół roku trułem żonie i szukałem coś odpowiedniego bijąc się z myślami, aż w końcu stwierdziłem, że raz się żyje no i mam eske :) . Jak najbardziej można by się kiedyś spotkać, eska nie do ścigania tylko do sklepu po bułki i do słuchania, ale pogadać można :D

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja :hi:

Widzisz co narobiłeś, pół roku trułem żonie i szukałem coś odpowiedniego bijąc się z myślami, aż w końcu stwierdziłem, że raz się żyje no i mam eske :) . Jak najbardziej można by się kiedyś spotkać, eska nie do ścigania tylko do sklepu po bułki i do słuchania, ale pogadać można :D

Pozdrawiam :hi:

Ty kupiles eske a moja poszla 3 tyg temu do nowego nabywcy z klubu :)

Mega zaluje ze oczko w glowie jakim byla eska ma teraz kto inny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku takie życie. Kto ma benzyne w żyłach to nie odpuści tematu ;) tylko patrzeć jak bedziesz śmigał jakims rs :) Ja śmigam niecałe 3 miechy i tylko uśmiech na twarzy. Fakt, że trzeba wlożyć troche kasy chociażby w samą eksploatacje ale frajda rekompensuje to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja :hi:

Widzisz co narobiłeś, pół roku trułem żonie i szukałem coś odpowiedniego bijąc się z myślami, aż w końcu stwierdziłem, że raz się żyje no i mam eske :) . Jak najbardziej można by się kiedyś spotkać, eska nie do ścigania tylko do sklepu po bułki i do słuchania, ale pogadać można :D

Pozdrawiam :hi:

Ty kupiles eske a moja poszla 3 tyg temu do nowego nabywcy z klubu :)

Mega zaluje ze oczko w glowie jakim byla eska ma teraz kto inny :(

musiał być to naprawde bardzo wazny powod ,bo jak pamietam dobrze to zrobiles tam remont w aso.

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bylo wszystko w aso dIalane i na wszysko ori czesi, fv i dokumentacja zdjeciowa....

Mam nadzieje ze ktos sie bedzie nia cieszyl i rownie dobrze dbal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga śmiga i ma się całkiem dobrze, chociaż jak patrzę to może tak dobrze jak S5 po programie nie jedzie :P

dzięki za pamięć :decayed: hahaha

lakier odświeżony, ceramika nałożona, parę detali się zmieniło :wstydliwy: a ogólnie po staremu :)

a co do jazdy to faktycznie coś się poustawiałem ostatnio i np z a8 4.0tdi (ok 350km i 750Nm) RS4 z każdej prędkości odchodzi i nie jest to delikatna różnica :)

a z GTI VI oczywiście ośka na ok 360-370km i 440Nm jechaliśmy równo do ok 160km - wiadomo na starcie odpuszczałem i ruszaliśmy delikatnie i dopiero od ok. 30km/h ogień, niestety przy ok 160 GTI zaczynał mi delikatnie odjeżdzać :)

Dla porównania specjalnie zrobiłem ten sam błąd który mi się zdarzał z A3 na ok 350km - z drugiego biegu od 50km/h nie mam szans - zbyt małe obroty i moc i GTI odskakuje błyskawicznie, ale kiedy ruszam z 1biegu, albo z 2 od 80km/h to już jest zderzak w zderzak...

Ależ się rozpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS to klasa sama w sobie ;), odpuszczanie gazu z twojej strony do 30km/h jest bez sensu bo to wkoncu twój atut :) pózniej niech Cie goni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem okazję poczuć i posłuchać co to auto potrafi :decayed: Jedno jest pewne w tym aucie nie warto inwestować w sprzęt audio bo jest naprawdę zbędny :grin: Szkoda że dziadek w merolu odpuścił bo by pewnie dostał baty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem okazję poczuć i posłuchać co to auto potrafi :decayed: Jedno jest pewne w tym aucie nie warto inwestować w sprzęt audio bo jest naprawdę zbędny :grin: Szkoda że dziadek w merolu odpuścił bo by pewnie dostał baty :naughty:

No jak to amg by sie spisało tego niestety nie wiemy :P

Bulczas a Ty kupiłeś tą subarynę w końcu? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem okazję poczuć i posłuchać co to auto potrafi :decayed: Jedno jest pewne w tym aucie nie warto inwestować w sprzęt audio bo jest naprawdę zbędny :grin: Szkoda że dziadek w merolu odpuścił bo by pewnie dostał baty :naughty:

No jak to amg by sie spisało tego niestety nie wiemy :P

Bulczas a Ty kupiłeś tą subarynę w końcu? :banan:

Intensywnie szukam ale na razie nie ma nic godnego uwagi... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze... nie ma co się przypalać, takie auto lepiej żeby było pewne :)

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...