Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko


kali

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc od nie dawna mi zaczela kopicic na niebiesko a jak daje gazu i na kazdym biegu mi podszarpuje jak przeciagam co jest moze cos byz zabrudzone??? prosze o jakies porady???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc od nie dawna mi zaczela kopicic na niebiesko a jak daje gazu i na kazdym biegu mi podszarpuje jak przeciagam co jest moze cos byz zabrudzone??? prosze o jakies porady???

a ubywa olej?

sprawdz ilosc oleju w dolocie kolo IC.

niebieski dymek to albo zuzyte uszczelniacze prowadnic zaworowych, albo puszcza turbina... :mysli:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 12:07_________________________________________________podlaczylbym VAG, zrobil logi, i spradzil bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc

co to za rozne miejsca ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ubwa juz ponad rok jezdze zrobilem 17tys km i troszke ubylo to norma

o k**wa ... ponad rok na oleju i 17 tys km ...

:OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje szybkiego pozbycia sie problemu... :)

moim zdaniem problem w dalszym ciagu istnieje ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

mam podobny problem, tzn:

jakieś 2 mieś temu wymieniałem wtryski bo mi lały i od tamtej pory samochód zaczął mi poszarpywać od 1500 do 2000obr i przy tym niebieski dym. Myślałem że to uszczelniacze, więc wymiana uszczelki pod głowicą, przy tym, docieranie zaworów, wymiana uszczelniaczy, wymiana wszystkich szklanek zaworowych. Nic to nie dało :thumbdown: Samochód dalej szarpie i kopci, nie dużo ale jest to widoczne podczas dodawania gazu, w trasie czy na postoju, na jałowym nic. Wymieniłem: filtr paliwa, oleju, powietrza. Wyczyściłem turbo, cały dolot i ic. Nastawnik też wyczyszczony, nic w nim nie było. Wtrysk sterujący odpinałem i nic się nie zmieniło. Nie mam kata. Rozrząd dobrze ustawiony ( na 0 ), kąt wtrysku i dawka też.

Co to może być koledzy??? :mysli: bo już sam tyle myślę i nic. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...