Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tym napinaczu?


karol2984

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile czasu jest w ofercie i ile sztuk się sprzedało. Ten napinacz kosztuje 170zł i chyba nie odważę się go kupić. Jak rozpadną się ślizgi albo napinacz siądzie całkiem to w silniku zrobi się taka jesień średniowiecza , ze nikomu nie będzie opłacało się tego naprawiać.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koleś twierdzi , że to oryginał to bierz i tyle. Jak się zepsuje po kilku dniach będziesz z nim walczył. Są dwa rodzaje. Z wtyczka i bez. Jeśli nie ma wtyczki to na 100% pasuje do ADR. Niektórzy go nie wymieniają bo w nowszych ADR były już z wtyczką i zmiennymi fazami rozrządu. 95,96 i i chyba 97r nie miały.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn masz zamontowany napinacz bez wtyczki a wtyczka na kablu sobie wisi? Nie ma takiej opcji. Jeden tu z forum próbował zamontować do wersji z wtyczką napinacz bez bo tańszy i fizycznie podobno nie pasuje. No i nie spotkałem się ze zmiennymi fazami rozrządu w ADR 96r jak u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie wtyczka od jednego z dwóch czujników które są pod tym czarnym dolotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem. U mnie wtyczka w tym samym kolorze jest podłączona do czujnika po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

443906232D, coś nie tak musi być a ja tyle lat żyłem w błędzie że to od napinacza heh, ciekawe czemu nie mam 2 czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij dolot i zrób fotę plastiku który jest za głowicą. W nim niby powinny być dwa czujniki. Na tym po prawej mam wtyczkę w kolorze niebieskim. I mówię Ci , że napinacza z wersji bez wtyczki nie przełożysz do wersji z wtyczką ani odwrotnie.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz prześwietlić temat. Tak czy inaczej według mnie wtyczka z Twojego zdjęcia nie jest do napinacza i Tobie potrzebny jest napinacz bez wtyczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym przypadku to pewnie czujnik temp. Nie wiem co Ci doradzić. Masz brak jednego czujnika. Nie wiem co Twoje ecu na to. Mój czujnik po lewej też jest cztero pinowy a mimo to mam drugi czujnik jeszcze. Chyba zostało Ci tylko kupienie odpowiedniego czujnika i wstawienie go zamiast zaślepki.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę dokładnie ile ma pinów bo nie pamiętam. Jak dojrzę coś z góry to spiszę Ci nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...