Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sądzicie o tym napinaczu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

komplet z łańcuchem za 700 zł niby oryginał

Opublikowano

Za tyle kasy to bym do chłopa pojechał i mu to w ryja włożył. Ewentualnie urwał łeb. No chyba , że ładnie kasę oddał.

Opublikowano

Niestety wyczyszczenie miski i smoka oraz wymiana pompy nie pomogła. Dalej hałasu więc napinacz z allegro pewnie padł.

A jak wymieniałeś pompę to trzeba było sanki opuszczać czy nie? Sprzeczne info znajduje w sieci a czeka mnie wymiana bo ciśnienie na granicy.

Opublikowano

Tak trzeba opuścić sanki bo inaczej nie wyciągniesz pompy. Będę reklamował i zobaczymy jak to się skończy.

Opublikowano

Kilka dni temu sprawdzałem swojego ADR rocznik 1998/z okazji 250 000 na blacie/ i ciśnienie manometr pokazał następujące: obroty 840-0,2 Mpa, 2000-0,4 Mpa, 3000--0,5 Mpa, max.obroty okolo 0,7 Mpa. Przy okazji sprawdziłem również kompresję, i tak na 1 cylindrze - 14bara, na 2 cylindrze - 13,5 bara, na 3 cylindrze- 14 bara, na 4 cylindrze- 13 bara. Też zwalałem miche i czyściłem smok/były w nim złogi wielkości około 1 cm/, pompy nie ruszałem jest fabryczna. Pozdr.

Opublikowano

Kupował ktoś napinacz z tego sklepu? http://www.aparts.pl/partscatalogue/058109088k-volkswagen,11-058109088K-FVOLKSWAG-0-0-058109088K.aspx twierdzą że napinacz jest orginalny idzie z tej samej fabryki co orginał ale nie moga miec oznaczeń audi bo takowe może miec tylko audi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Temat napinacza zokonczony. Nowy niby oryginalny poszedl na reklamacje zobaczymy czy uznaja. Zakupilem uzywany od kolesia, ktory mial walniety czujnik halla a ktos mu napinacz wymienil. Koszt 250 zl, zebym wiedzial, ze tak bedzie to bym od razu kupil uzywany ale nie przypuszczalem ze te nowe to takie gowna. Kolego to napewno nie jest oryginal. Moje doswiadczenie bylo fatalne ale probowac mozesz.

Niestety problem z napinaczem sie skonczyl natomiast pojwail sie problem z szarpaniem. Jak jest zimny to nie idzie jechac, po odpaleniu ok ale jak sie doda gazu to nie chce wejsc na obroty. Troche lepiej jak juz sie troche nagrzeje i przelazczy na gaz ale nadal szarpie. Swiecie wymienilem, przelywomierz wyczyscilem. Wyskakuje blad 18001 - Altitude Adaptation: Signal Out of Tolerance
P1593 - 35-10 - - - Intermittent

Czujnik temperatury niby pokazuje dobrze z tym, że jak wypiolem wtyczke to zauwazylem ze jest w nim plyn. Moze to byc przyczyna?

Macie jescze jakies pomysly


Wypiołem przepływke i rano problem znikł. Mam nadzieję, że jej wymiana pomoże.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.