Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki podczas gwałtownych skrętów kierownią


holek182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy odnośnie mojej Audi z góry zaznaczę że zostało wymienione całe kompletne zawieszenie oraz przeguby , opiszę objawy podczas ruszania słychać stuki najwięcej wtedy kiedy szybko dodaje i odejmuje gazu i druga objawa najgorsza podczas szybkich skrętów kierownicą wystarczy że o kilka stopni przekręcę kierą słychać brzydki ogłoś jakby jeden tryb przechodził w drugi mechaniczny dzwięk , macie jakieś pomysły bo ja już nie wiem gdzie szukać , poduszki wyglądają na dobre , obserwuje teraz płyn od wspomagania czy nie uchodzi na razie spokój.Podrzucie jakieś pomysły góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dzwięki jak dodajesz gazu i odejmujesz to miałem u siebie i poduszkę miałem walniętą pod skrzynią ale przy skręcaniu to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stuki przy gwałtownym dodawaniu i odejmowaniu gazu dochodzą jaby od strony pasażera ale może przenosić dzwięk , a wogóle jak sie prawidłowo diagnozuje poduszki, oglądnąlem wszyskie niby suche jedna poduszka cala zabudowana to nie widać druga rzecz to wrzuciłem drugi bieg i zacząłem gwałtownie ruszać nie zauważylem nic nie pokojacego ale to sprawdzałem w domu i na podnosniku chya ze cos umkneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że ci umknęło musisz na podnośniku zobaczyć od dołu samochodu i będzie to poduszka skrzyni biegów od strony pasażerasprawdz czy guma ta w środku tulei nie jest popękana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszedłem po swoją Audi i mechanik stwierdził jednoznacznie dolne wachacze ( banany obydwa ) do wymiany one taki dzwięk wydają przy skręcaniu :slina: ja mówię ze dwa tyg temu wymieniane on na to że mam pan strasznego pecha , no masakra dziś zgłosiłem reklamację do Febi zobaczymy na pewno tematu nie odpuszczę zobaczymy co dalej.


Edytowane przez holek182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co po dwóch tygodniach się rozleciały? Niechcenia mi się wierzyć, myślę że to inny wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co po dwóch tygodniach się rozleciały? Niechcenia mi się wierzyć, myślę że to inny wahacz.

Mi też się nie chce wierzyć ale już mnie nic nie zdziwi sprawdzone wszystkie i tylko banany mają luz i odgłosy udzielają się przy skrętach gwałtownych czekam dalej na decyzję w sprawie reklamacji , bo raczej mechanik co by tu miał źle zamocować zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...