Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip do benzyny ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziarule jaką masz instalację? Bo jeśli masz mieszalnikową na zwężce, jak wspomniał Traviz, to nawet podczas jazdy na benzynie tracisz parę koni przez nią. Zwężka to zło, wiem bo sam miałem, po wywaleniu od razu można było odczuć lekki przyrost mocy.

Opublikowano

nie no ja mam elegandzka do V-ki sekwencyjna http://www.omvlgas.pl/pol/index.html mieszalnikowej nigdy bym nie zalozyl :) ta moja chodzi swietnie i z tego co wiem tylko do Audi ja zakladali...

Opublikowano

aa to git bo już byłem przerażony, że założyłeś mieszalnikową :wink:

Opublikowano

nie no szkoda silnika jak juz zakladac instalacje to najlepiej pozadna... lepiej zaploacic 2tys. wiecej i miec spokoj, jezdzic sobie bez strachu ze cos sie nagle zwali a nawet jesli to zawsze sie automatycznie przelaczy na benzynke i mozna jechac :)

OK Pikuś rzeczywiscie nie zwrocilem uwagi ze zboczylismy z kursu... sorry ;)

Opublikowano

Panowie watek o gazie i tym podobnym to w innym dziale. Prosze sie przenies. :twisted:

Opublikowano

Podłączę się z pytaniem:

Kolega ma Alfę 166 3l V6 benzynę i chciałby zwiększyć moc, czy jest ktoś kto "dłubie" w benzynie :?:

Opublikowano
Podłączę się z pytaniem:

Kolega ma Alfę 166 3l V6 benzynę i chciałby zwiększyć moc, czy jest ktoś kto "dłubie" w benzynie :?:

Jak chce zwiększyć moc , to niech sprzeda Alfe i kupić jakieś auto z turbo :wink:

Opublikowano

Poza tym to pytanie raczej na streetracing.pl :P Tam wiedzą co zrobić z wolnossącymi ;) A my możemy tylko doradzić SWAPa lub kupno auta turbodoładowanego :)

Opublikowano
  • Autor
Jak chce zwiększyć moc , to niech sprzeda Alfe i kupić jakieś auto z turbo

A najlepiej to A4 - 1,8T :mrgreen:

Opublikowano

Dobra dobra już nie pytam :mrgreen: Audika nie kupi , od zawsze jeżdzi włoskimi autami :razz:

Opublikowano
Podłączę się z pytaniem:

Kolega ma Alfę 166 3l V6 benzynę i chciałby zwiększyć moc, czy jest ktoś kto "dłubie" w benzynie :?:

proponuje zamontowac smt, bedzie przyrost mocy

Opublikowano
Podłączę się z pytaniem:

Kolega ma Alfę 166 3l V6 benzynę i chciałby zwiększyć moc, czy jest ktoś kto "dłubie" w benzynie :?:

proponuje zamontowac smt, bedzie przyrost mocy

A co to jest smt :shock:

Kto zakłada, albo gdzie można kupić i za ile :?:

Ile % przybędzie :?:

Opublikowano
Podłączę się z pytaniem:

Kolega ma Alfę 166 3l V6 benzynę i chciałby zwiększyć moc, czy jest ktoś kto "dłubie" w benzynie :?:

proponuje zamontowac smt, bedzie przyrost mocy

A co to jest smt :shock:

Kto zakłada, albo gdzie można kupić i za ile :?:

Ile % przybędzie :?:

dolaczam sie do pytania i dodaje swoje - o ile wzrosnie spalanie? slyszalem, ze jakiekolwiek modyfikacje wolnossacego silnika zwiekszaja drastycznie spalanie.

Opublikowano
Podłączę się z pytaniem:

Kolega ma Alfę 166 3l V6 benzynę i chciałby zwiększyć moc, czy jest ktoś kto "dłubie" w benzynie :?:

proponuje zamontowac smt, bedzie przyrost mocy

A co to jest smt :shock:

Kto zakłada, albo gdzie można kupić i za ile :?:

Ile % przybędzie :?:

http://perfectpower.com/products/smt6.asp , cena z smt6 ok 500zł

Opublikowano

kto powie cos wiecej? jakich przyrostow moge oczekiwac? chodzi o moment, moc jak i spalanie.

Opublikowano

sadze ze 10-20km,spalanie w góre

Opublikowano
spalanie w góre

o ile? czy trzeba silnik dobrze zdiagnozowac i ewentualnie wyleczyc przed modyfikacjami?

Opublikowano
spalanie w góre

o ile? czy trzeba silnik dobrze zdiagnozowac i ewentualnie wyleczyc przed modyfikacjami?

tego nie wie nikt,wiadomo ze motor musi byc zdrowy,chiptuning to nie recepta na chorobe :!:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.