Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To może kiedyś wsadzę eibach -30 lub -40 :)

Opublikowano

Ja 3 sezony już jeżdżę na kicie MTS'a -40 i ci powiem, że zadowolony jestem (rozpórkę przednią dolną mam jak na razie) i komfort oraz czucie auta są o wiele lepsze niż na serii. Na wiosnę planuję gwint z kolei, epoka kita się u mnie kończy. Być może ci ta opinia coś pomoże :wink:
Autko też fajne, plany zacne. Zostaje życzyć powodzenia i bez awaryjności tylko :hi:

Edytowane przez looki91

Opublikowano
  • Autor

Decyzja podjęta, zakładam 1BE, tylko pierw trzeba kupić :D Może jak mi się znudzi to uzbieram kasę na gwint KW lub opisane wcześniej springi -40mm. Na ten sezon mam w planach do kupienia koło 17" i przygotowanie silnika pod chip więc trzeba rozkładać wydatki aby wystarczyło.

Opublikowano

rozpórkę dolną masz to i dołóż też górną od audi a6 c5 trzeba ją trochę pomodzić ja mam obydwie i jest całkiem przyjemnie

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad tym już wcześniej :) Tak jak w temacie, to jest auto robione na spokojnie, niestety nie mam tyle kasy żeby wszystko kupić na raz.

Opublikowano

ja kupiłem górną za 90zł a razem z kosztem wysyłki wyszła mnie 115zł i opisałem w zrób to sam jak ją szybko pomodzić żeby można było założyć

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja kupiłem górną za 90zł a razem z kosztem wysyłki wyszła mnie 115zł i opisałem w zrób to sam jak ją szybko pomodzić żeby można było założyć

Jak się trafi podobna okazja to na pewno kupie.

Edytowane przez Radol

Opublikowano

to pierwsze zdjete z sedana 2.6 ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas nie chwaliłem się zmianami.

Wpadło nowe sprzęgło i wywaliłem katalizator :) Są też uszczelki do PD, które czekają na zmianę.

49d2be66e64563a02331c073412b330a.jpg

Już niedługo [emoji4]

Gwint na pokładzie :) jedzie super i komfort nie spadł :D

1fd1248cf9386c47ce9c7a7f56ce2b05.jpgf2cf064d347cf2326db1c802321bf9f6.jpg0076ffba0541dc863bd770cb40c04cb8.jpg

Edytowane przez Radol

Opublikowano

Zarypisty gwint. Z olxa wyszarpales?

Opublikowano
  • Autor

Tak, z olx. Polecam wszystkim, jeszcze duzo na nim nie przyjechałem ale komfort jest dla mnie większy niż na 1BA bo nie buja i auto jest stabilne :) na kostce żadnej różnicy ;)

Opublikowano

Co to za gwint?

Opublikowano

Tak, z olx. Polecam wszystkim, jeszcze duzo na nim nie przyjechałem ale komfort jest dla mnie większy niż na 1BA bo nie buja i auto jest stabilne :) na kostce żadnej różnicy ;)

To z wiochy niedaleko mnie zawias :) a co do jazdy to potwierdzam , jest bajka
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co to za gwint?

Gwint h&r dokładnego modelu nie znam.

Letnia felga w rozmiarze 18 cali siedzi na aucie ;)

Edytowane przez Radol

Opublikowano

Pochwal się zdjęciem jakimś podglądowym :P

Opublikowano
  • Autor
929f70aa5c6781ec3f1ae9ffc2bfd293.jpg
Opublikowano

fajne :D

Opublikowano

wrzuć lepsze foty

Opublikowano
  • Autor

Mam tylko takie. Niestety dysponuje tylko telefonem i nie mam czasu na mycie auta :(

647703be4b511aea5bb74a52403bc13a.jpg1ae3f67485675257a4c53faba471a380.jpg

Opublikowano

całkiem ładnie wrzucaj dokładkę od leona fr cupry ramkę grila na czarno i halo na żółto i będzie cacy,uwierz przy ciemnym kolorze pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.