Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'


Radol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 3 sezony już jeżdżę na kicie MTS'a -40 i ci powiem, że zadowolony jestem (rozpórkę przednią dolną mam jak na razie) i komfort oraz czucie auta są o wiele lepsze niż na serii. Na wiosnę planuję gwint z kolei, epoka kita się u mnie kończy. Być może ci ta opinia coś pomoże :wink:
Autko też fajne, plany zacne. Zostaje życzyć powodzenia i bez awaryjności tylko :hi:

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta, zakładam 1BE, tylko pierw trzeba kupić :D Może jak mi się znudzi to uzbieram kasę na gwint KW lub opisane wcześniej springi -40mm. Na ten sezon mam w planach do kupienia koło 17" i przygotowanie silnika pod chip więc trzeba rozkładać wydatki aby wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpórkę dolną masz to i dołóż też górną od audi a6 c5 trzeba ją trochę pomodzić ja mam obydwie i jest całkiem przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym już wcześniej :) Tak jak w temacie, to jest auto robione na spokojnie, niestety nie mam tyle kasy żeby wszystko kupić na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem górną za 90zł a razem z kosztem wysyłki wyszła mnie 115zł i opisałem w zrób to sam jak ją szybko pomodzić żeby można było założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem górną za 90zł a razem z kosztem wysyłki wyszła mnie 115zł i opisałem w zrób to sam jak ją szybko pomodzić żeby można było założyć

Jak się trafi podobna okazja to na pewno kupie.

Edytowane przez Radol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas nie chwaliłem się zmianami.

Wpadło nowe sprzęgło i wywaliłem katalizator :) Są też uszczelki do PD, które czekają na zmianę.

49d2be66e64563a02331c073412b330a.jpg

Już niedługo [emoji4]

Gwint na pokładzie :) jedzie super i komfort nie spadł :D

1fd1248cf9386c47ce9c7a7f56ce2b05.jpgf2cf064d347cf2326db1c802321bf9f6.jpg0076ffba0541dc863bd770cb40c04cb8.jpg

Edytowane przez Radol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z olx. Polecam wszystkim, jeszcze duzo na nim nie przyjechałem ale komfort jest dla mnie większy niż na 1BA bo nie buja i auto jest stabilne :) na kostce żadnej różnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z olx. Polecam wszystkim, jeszcze duzo na nim nie przyjechałem ale komfort jest dla mnie większy niż na 1BA bo nie buja i auto jest stabilne :) na kostce żadnej różnicy ;)

To z wiochy niedaleko mnie zawias :) a co do jazdy to potwierdzam , jest bajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gwint?

Gwint h&r dokładnego modelu nie znam.

Letnia felga w rozmiarze 18 cali siedzi na aucie ;)

Edytowane przez Radol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie. Niestety dysponuje tylko telefonem i nie mam czasu na mycie auta :(

647703be4b511aea5bb74a52403bc13a.jpg1ae3f67485675257a4c53faba471a380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ładnie wrzucaj dokładkę od leona fr cupry ramkę grila na czarno i halo na żółto i będzie cacy,uwierz przy ciemnym kolorze pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...