Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regulator podgrzewanych foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie,na załączonym zdjęciu jest przełącznik podgrzewania fotela z audi a8,pytanie moje dotyczy mianowicie tego.Mam zamiar uruchomić grzanie tzw.DUPEK i niechce mi się zbytnio ingerować w klimatronik z tą funkcją,bo to czasochłonne a posiadam bez tej funkji.Zamierzam zakupić dwa takie regulatory i je zamontować , uwierzcie mi że można je założyć w miejscach dogodnych i wizualnie nie szpecąc wyglądu wnętrza.Pytanie najwazniejsze,czy po zakupie ich i podłączeniu do zielonej kostki będzie wszystko działało?Zasilanie mam zamiar podłączyć od zapalniczki poprzez ten regulator,czy się nic nie stanie?Proszę o podpowiedzi odnośnie tej kwestii,nie mam zamiaru kupować specjalnie klimatronika z funkcją podgrzewania foteli,bo wpadłem na szybszy i wygodniejszy sposób uruchomienia mat.http://www.directupload.net/file/d/3744/pv2k3hqq_jpg.htm

Opublikowano

Skoro działa z tyłu a są takie same lub bardzo podobne to powinno działać.

Opublikowano
  • Autor

Skoro działa z tyłu a są takie same lub bardzo podobne to powinno działać.

Ale co działa z tyłu?Zakupiłem fotele,przednie maja maty grzewcze i mam zamiar je podłączyć.Orginalnie regulatory są w przednim klimatroniku do foteli,nie chce zmnieniać klimatronika tylko wstawić pojedyncze same regulatory i dlatego pytam czy tak można podlączyć.

Opublikowano

Trzeba by porównać schemat podłączania A4 i A8 czy jest to samo, zasilania nie podłączaj pod zapalniczkę bo przeciążysz ten obwód, pod kierownicą masz główne zasilanie i tam się lepiej wepnij, możesz też wykorzystać jakieś puste miejsce w skrzynce bezpieczników

Opublikowano
  • Autor

Trzeba by porównać schemat podłączania A4 i A8 czy jest to samo, zasilania nie podłączaj pod zapalniczkę bo przeciążysz ten obwód, pod kierownicą masz główne zasilanie i tam się lepiej wepnij, możesz też wykorzystać jakieś puste miejsce w skrzynce bezpieczników

Raczej tak zrobię jak piszesz,dzięki za podpowiedz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Raczej tak zrobię jak piszesz,dzięki za podpowiedz.

I jak podłączyłeś te przełączniki pod maty?

Działa jak chciałeś?

Jeżeli tak, to może pochwal się fotkami i zdaj jakąś relację.

PZDR VEN

Opublikowano
  • Autor

Raczej tak zrobię jak piszesz,dzięki za podpowiedz.

I jak podłączyłeś te przełączniki pod maty?

Działa jak chciałeś?

Jeżeli tak, to może pochwal się fotkami i zdaj jakąś relację.

PZDR VEN

Jeszcze nie podłączyłem tego z braku czasu,jak podłącze to napiszę czy działa tak jak chciałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.