Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulator podgrzewanych foteli


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,na załączonym zdjęciu jest przełącznik podgrzewania fotela z audi a8,pytanie moje dotyczy mianowicie tego.Mam zamiar uruchomić grzanie tzw.DUPEK i niechce mi się zbytnio ingerować w klimatronik z tą funkcją,bo to czasochłonne a posiadam bez tej funkji.Zamierzam zakupić dwa takie regulatory i je zamontować , uwierzcie mi że można je założyć w miejscach dogodnych i wizualnie nie szpecąc wyglądu wnętrza.Pytanie najwazniejsze,czy po zakupie ich i podłączeniu do zielonej kostki będzie wszystko działało?Zasilanie mam zamiar podłączyć od zapalniczki poprzez ten regulator,czy się nic nie stanie?Proszę o podpowiedzi odnośnie tej kwestii,nie mam zamiaru kupować specjalnie klimatronika z funkcją podgrzewania foteli,bo wpadłem na szybszy i wygodniejszy sposób uruchomienia mat.http://www.directupload.net/file/d/3744/pv2k3hqq_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa z tyłu a są takie same lub bardzo podobne to powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa z tyłu a są takie same lub bardzo podobne to powinno działać.

Ale co działa z tyłu?Zakupiłem fotele,przednie maja maty grzewcze i mam zamiar je podłączyć.Orginalnie regulatory są w przednim klimatroniku do foteli,nie chce zmnieniać klimatronika tylko wstawić pojedyncze same regulatory i dlatego pytam czy tak można podlączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by porównać schemat podłączania A4 i A8 czy jest to samo, zasilania nie podłączaj pod zapalniczkę bo przeciążysz ten obwód, pod kierownicą masz główne zasilanie i tam się lepiej wepnij, możesz też wykorzystać jakieś puste miejsce w skrzynce bezpieczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by porównać schemat podłączania A4 i A8 czy jest to samo, zasilania nie podłączaj pod zapalniczkę bo przeciążysz ten obwód, pod kierownicą masz główne zasilanie i tam się lepiej wepnij, możesz też wykorzystać jakieś puste miejsce w skrzynce bezpieczników

Raczej tak zrobię jak piszesz,dzięki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak zrobię jak piszesz,dzięki za podpowiedz.

I jak podłączyłeś te przełączniki pod maty?

Działa jak chciałeś?

Jeżeli tak, to może pochwal się fotkami i zdaj jakąś relację.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak zrobię jak piszesz,dzięki za podpowiedz.

I jak podłączyłeś te przełączniki pod maty?

Działa jak chciałeś?

Jeżeli tak, to może pochwal się fotkami i zdaj jakąś relację.

PZDR VEN

Jeszcze nie podłączyłem tego z braku czasu,jak podłącze to napiszę czy działa tak jak chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...