Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jak rozebrać fotel kierowcy ?


mdzej25

Rekomendowane odpowiedzi

a po co rozbierać fotel? najprawdopodobniej problem leży we wtykach - wystarczy przesmarować.

przesuwasz fotel na max do tyłu, odkręcasz maskownice szyn z tyłu, wyciągasz zawleczkę z przodu, wysuwasz fotel dalej do tyłu i masz dostęp do wtyczek. odpinasz, smarujesz odpowiednim specyfikiem, wpinasz i składasz z powrotem. robota na kilkanaście minut. potem kasowanko błędów i cieszysz się zegarami bez dziwnych kontrolek :)

a jeżeli masz sprawne ręce to uda Ci się odpiąć wtyczki bez wyciągania fotela, potrzebujesz śrubokręta żeby odkręcić cały uchwyt na wtyczki, wyciągasz go delikatnie i rozpinasz wszystko. niestety miejsca jest mało i ciężko się tam dostać, polecam wyciągnięcie fotela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o substancję dobrze przewodzącą prąd (przewodnik), na pewno w motoryzacyjnych będą wiedzieli o co chodzi. mi mechanik pożyczył coś, czego nazwy nie potrafił wypowiedzieć a tubka była już mocno brudna i zużyta więc nawet nie wiem czego konkretnie użyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że nie zaszkodzi wypiąć akumulatora, każdy zrobi jak chce. A wpisanie kodu do radia nie jest w końcu wielkim problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...