Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak tylnych świateł


mirek31071977

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Nie palą się światła z tyłu.Postój,przeciwmgielne,stop i kierunkowkazy są a świateł brak.Żarówki i bezpieczniki ok.Styki ok.Jakieś wskazówki?Ktoś miał coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiateł cofania mam rozumiec? ja w b8 mam ten sam problem.przyczyna jest padniety czujnik cofania. znajduje sie on na skrzyni biegów w okolicy drazka tego co wchodzi w srodek

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiateł cofania mam rozumiec? ja w b8 mam ten sam problem.przyczyna jest padniety czujnik cofania. znajduje sie on na skrzyni biegów w okolicy drazka tego co wchodzi w srodek

Nie nie panie.Cofania też są.Zapomniałem napisać.Nie ma tylko mijania.Przód mijania są.Jakaś dziwna usterka mi wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ci tu pomóc jak wymieniasz prawie wszystkie światła, potem odwracasz kota ogonem, na końcu mylisz tył z przodem. Napisz po prostu co nie świeci i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem.Nie ma to jak słuchać baby co jeździ autem.Sprawdzałem w dzień.Nie dało mi spokoju i poszedłem teraz zobaczyć po ciemku.Wyjąłem lampy i powłączałem wszystko.Na przykładzie lewego tyłu patrząc na niego.Góra-kierunkowskaz,dół-wsteczny.Lewa-stop,prawa-przeciwmgielny.Ta mała to pozycyjna i też świeci.Z prawej to samo.Wszystko ok.Dałem się wkręcić babie jak dzieciak i pośmiewisko przed wami. :facepalm::( .No cóż głupich nie sieją.Dzięki za uświadomienie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...