Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2,0 CAHA, 208KM, 2011r, Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

przedstawiam moje A4, 175KM w serii, podniesiona moc u Masters'a do 208KM

- 2011 rok, CAHA, przebieg 180K,

- z ciekawszych: czarny grill / relingi (chyba nazwya sie to BlackEdition?), 3ramienna kierownica, troszkę przyjemmniejsze siedzenia niżeli w standardzie, felga 17', bixenon, 10PP, MM3G, cała reszta to chyba jak u większości,,,,, ciekawostka jest też taka że nie ma fotochroniczengo lusterka i podświetlenia w osłonach przeciwsłonecznych :(

Dodałem od siebie:

- doświetlanie zakrętów, awaryjne tylne stop, C&LHome, LapTime, test zegarów i widoczne na zdjeciach chromowane obwódki świateł przeciwmgielnych (nie wiem czy słusznie, w oryginale były czarne)

- kręci sie po W-wie, Wola / Zacisze :)

950ef73bd5c0991bmed.png

15e83741e03ad5dfmed.png

b3344b7249940a5bmed.png

Opublikowano

ładnie wygląda :) wymieniłbym koło i poszedł w pakiet S-line ;)

Opublikowano

Jaki moment przed i po modzie?, poza tym bezawaryjności :)

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano
  • Autor

- felgi 17 wrzucę na zimę, w kolejnym sezonie najprawdopodobniej sezon letni bedzie na 18'

- zawiesznie S-line to mnie chyba przerasta :)

- wykres wrzucę niebawem, pamiętam ze cos około 409Nm

Opublikowano

Zawieszenie S-line to ty kolego raczej już masz bo nie wygląda mi to na 1BA a raczej na 1BE lub 1BV

Opublikowano
  • Autor

właśnie, ten który mi to auto sprzedawał, zarzekał sie że to opcja ze sportowymi akcentami (siedzenia/kierownica, wstawki alu), to może rzeczywiście i zawieszenie? nie do końca jestem świadom, muszę przyznać.

Opublikowano
  • Autor

Panowie a.... czy mój zderzak to standard?

270df645aa19aa93m.jpg

Opublikowano

Tak zderzak najzwyklejszy jedynie ringi przy halogenach dołożone w chromie bo oryginalnie są czarne

Opublikowano
  • Autor

po weryfikacji tego co w książce serwisowej: zawieszenie 1BE,

mieliście rację.

Opublikowano

Ja też mam 1BE i jest troszkę za twarde w innych miałem 1BA i bardziej komfortowo sie jeździło ,ale jest auto za to niżej :wink:

Opublikowano
  • Autor

hhhh, kwestia upodobań i tego czego oczekujesz:) swojego czasu szukajać auta to mi bardzo podpasowało, byłem przekonany że każde B8 ma tak w standardzie...

Opublikowano

Miałeś malowany przód ?

Opublikowano

Gratulacje z zakupu! Bezawaryjności życzę! Fura w Blacku ładnie pasię się ;) Wywal chromy z zewnątrz całkiem i będzie git.

Opublikowano
  • Autor

Miałeś malowany przód ?

Nie, czarny grill i relingi były w tej opcji.

Trochę bez namysłu zmieniłem (po uszkodzeniu przez kamień) na kratki z elementami chromowanymi i teraz chyba to wygląda z d**y.

Tak jak ponizej wyglądał wczesniej:

14561624f8ab5f15med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.