Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale nie rozumiem problemu. Nie ma czegoś takiego jak rolka do nadkoli? :grin::D

Nie mam pytań :) Ty mu takie rzeczy proponujesz. On rok idealnych foteli do auta szukał a miał by używać jakiejś rolki do nadkoli :):D Serce to by mu dwa razu pękło, zresztą mi też :D

Eeee, ale w tym nic złego nie widzę :( w swojej E30, jak rolowałem nadkola, nie było żadnych problemów. U znajomego, w B7, to samo. Jak się robi z głową, to i można się rozwijać, ale to już wtedy auto leży nisko, i służy bardziej dla przyjemności z patrzenia na samochód, nie koniecznie z jego właściwości jezdnych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań Ty mu takie rzeczy proponujesz. On rok idealnych foteli do auta szukał a miał by używać jakiejś rolki do nadkoli Serce to by mu dwa razu pękło, zresztą mi też

ooo to to :D:hi:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam ostatnio chwili by cos popracowac przy aucie , i temat lekko przycichł:)ale nadrobie wiosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato juz a tu cicho :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat pomału będzie cichł :kwasny:, oczywiście regularny serwis :)pomału bedziemy myśleć o czymś innym:)ocywiście marka zostaje:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/16/2017 o 21:01, aker napisał:

Zamontowałeś start engine ?

Nie montowaLem , ale jest na handel gdyby co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw myślałem że odpalasz przyciskiem :wink: i uzyskam od Ciebie info co do montażu.Jest na forum schemat ale u mnie nie do końca działa to poprawnie.Odpalam z przycisku ale jak motor chodzi to nie wolno przyciskać przycisku bo łapie rozrusznik i to jest nie bezpieczne bo rozrusznik może iść w powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Auto dzisjaj zmieniło właściciela, kupujący to również użytkownik forum ,więc pewnie za jakiś czas zobaczymy jego temat.? Temat można zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomekxp2 napisał:

Szybko te b7 zmieniają właściciela.

Tez to zauwazyłem, że znaczaca cześc po kilku modach albo i nie szybko do sprzedania leci .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata to nie tak szybko

1 godzinę temu, tomekxp2 napisał:

Szybko te b7 zmieniają właściciela. Jakieś plany na kolejne Audi ?

3 lata to nie tak szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie wystawiałem , kupców miałem z forum , na razie nic nie kupuje ,dostałem w prezencie od taty passata b6 , i na razie tym powoze:)a co dalej .... Czas pokaze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...