Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nie kupiona:-( szukam używki ale chyba nie znajde ,to bede musial kupic nowke:-) żeby dobrze umocowac tablice w zderzaku s line potrzebuje dwóch osłon do tablicy tak? Tą ktora przyslania tablice i tą pod tablice? Zgadza się?:-)

Recaro z B7 w ogóle jest mało, miałem takie z alkantarą, jak się pojawia to trzeba brać jak cena przystępna.

No własnie tez zauważylem że ich nie ma praktycznie na rynku, a chciałoby się jeszcze z podgrzewana tylna kanapą:-) marzy mi sie ten mod:-) a powiesz mi czym się różnia recaro z b6 a b7? Oprócz stopnia zużycia napewno z racji wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się plecami w przednich fotelach, są takie jak w fotelach zwykłych i s-line w B7, a tylna kanapa ma inne zagłówki.

Co do ramki to można też taką do której przykręca się rejestrację, ale ta na okrywająca rejestrację jest ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie kupiona:-( szukam używki ale chyba nie znajde ,to bede musial kupic nowke:-) żeby dobrze umocowac tablice w zderzaku s line potrzebuje dwóch osłon do tablicy tak? Tą ktora przyslania tablice i tą pod tablice? Zgadza się?:-)

Recaro z B7 w ogóle jest mało, miałem takie z alkantarą, jak się pojawia to trzeba brać jak cena przystępna.

No własnie tez zauważylem że ich nie ma praktycznie na rynku, a chciałoby się jeszcze z podgrzewana tylna kanapą:-) marzy mi sie ten mod:-) a powiesz mi czym się różnia recaro z b6 a b7? Oprócz stopnia zużycia napewno z racji wieku

Ramka oryginalna taką jak ja mam składa sie z dwóch części samiej ramki i blendy która ustawia tablice rejestracyjną w odpowiedniej pozycji ta blęda kosztuje ok 100 zł nowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście getem:-) kolor szary platinum tak jak sądziłeś:-) sprawdziłem i taki ma być:-) teraz pewnie około dwóch tygodni czekania:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że oryginał:-) za tego typu zamienniki podziękował:-) do tego kabelek z kufatec.de:-) by błędu nie było:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie:-)

I jeszcze pare fotek z wczorajszego pucowania:-)

SAM_6135.jpg

SAM_6133.jpg

SAM_6118.jpg

SAM_6119.jpg

SAM_6115.jpg

SAM_6109.jpg

Wiem wiem brakuje porządnych stołków:-) ale szukam recaro:-)

SAM_6107.jpg

I jeszcze dowód że polerka została zrobiona:-)

SAM_6108.jpg

Planów mam jeszcze odgroma:-) celem od samego początku jest s line! Z dodatkami z RS 4:-) pozdrawiam wszystkich:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...