Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak ,ale ten za jest nowy i ori:-) juz trzeba myslec o nastepnym modzie:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO kupione przez internet:-) cena z przesyłką to tylko niecałe 270zl:-(

Dziś przyszedł do mnie identyczny, z tym, że za tą cenę bez 2 z przodu. ; ) Więc czasem nie warto przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WOSK COLLINITE 476S + APLIKATOR+ MIKROFIBRA 400gm2 (4843209975) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. :)

u tego sprzedawcy masz wszystko

Mam takie pytanie do ciebie :)tym środkiem tylko polerujesz,zabezpieczasz lakier czy można też nim dekory plastikowe przejechać w środku (czy masz do tego inny środek)? :) Stosujesz coś jeszcze przed ,bądź po zastosowaniu tego wosku?:) Gratki modów ,ja puki co robię te najbardziej "niezbędne" mody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ten zestaw do lakieru, do wnętrza plastikõw zamówiłem dwa dni temu poorboy's , ponoć najlepszy do naszych desk rozdzielczych jak i plastików, niecałe 50zl za 473 ml ,jak użyje to się pochwale efektem

A tak to dokładnie wygląda:-) zależy mi na efekcie raczej lekko matowym ,niż na świecącym,klejącym itp

4982000919.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też to samo zamówiłem najpóźniej we wtorek powinno dojść :) czyli normalnie po dekorach plastikowych jak i całej desce można tym śmiało śmigać?:D A przed nałożeniem tego wosku Collinite robisz coś jeszcze z karoserią ?tzn pucujesz wcześniej np.takim czymś z megsa : http://allegro.pl/meguiars-ultimate-compound-zadnej-rysy-mikrofibra-i4972569377.html?Czy jedno z drugim koliduje? :) Jeśli chodzi o efekt matu to jak najbardziej wskazany bo tata od mojej kobity tak plakuje swojego hyundaia że ostatnio podjechała na wycieraczce jak wsiadała bo tą też wypsikał :decayed: Jakoś nie wyobrażam sobie wsiąść do takiego świecącego i klejącego audi brrrrrr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie tylko raz używałem tego wosku, i efekt jest ,po prostu na czyste świeżo umyte auto ,oczywiście suche i nie w słońcu , to ważne ,bo więcej biedy można narobić,a ten zestaw meguiars nie używałem , ale słyszałem ,że jest świetny, ogólnie od niedawna interesuje się detaligiem aut, jest świetna strona poświęcona temu:-) polecam:-) kosmetykaaut.pl

Tak śmiało możesz tego używać po desce i innych plastikach wewnątrz:-) oczywiście mówimy o poorboy's

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ten zestaw do lakieru, do wnętrza plastikõw zamówiłem dwa dni temu poorboy's , ponoć najlepszy do naszych desk rozdzielczych jak i plastików, niecałe 50zl za 473 ml ,jak użyje to się pochwale efektem

A tak to dokładnie wygląda:-) zależy mi na efekcie raczej lekko matowym ,niż na świecącym,klejącym itp

4982000919.jpg

Polecam tydzień temu też kupiłem bardzo fajny środek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam natural lock dokładnie taki jak na zdjęciu od dłuższego czasu i robi dobrą robotę a przy tym nie jest drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was.Przed nałożeniem dressingu przetrzeć całą dechę mikrofibrą żeby z kurzu oczyścić i potem aplikatorem nakładać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nakładam na deskę odrazu i wycieram ściereczką miękką a później z mikrofibry poprawiam. Nie wycieram z kurzu ale nie zauważyłem specjalnie żeby jakiś kurz się osadzał. Widocznie dobrze mleczko dobrze chroni deskę przed zanieczyszczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze tego poorboys natural look zamówić, bo akurat konczy mi sie preparat do plastików ;D a przy okazji widze w opisie, ze mozna go też stosować do skór, a tak sie składa, że wlasnie kupilem fotele półskóry to będzie jak znalazł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed nałożeniem należy wyczyścić deskę, plastiki np. samą wodą jeśli nie masz żadnego środka do czyszczenia, wtedy dopiero widać efekt prooboysa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze tego poorboys natural look zamówić, bo akurat konczy mi sie preparat do plastików ;D a przy okazji widze w opisie, ze mozna go też stosować do skór, a tak sie składa, że wlasnie kupilem fotele półskóry to będzie jak znalazł :D

Ten środek do skóry nie za bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że do skóry jest zupełnie inny kosmetyk równieź tej firmy:-) ,ja dopiero go użyje w przyszlym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musze tego poorboys natural look zamówić, bo akurat konczy mi sie preparat do plastików ;D a przy okazji widze w opisie, ze mozna go też stosować do skór, a tak sie składa, że wlasnie kupilem fotele półskóry to będzie jak znalazł :D

Ja do skóry zamówiłem produkty marki gliptone dzisiaj przyszły dokładnie z tek aukcji : http://allegro.pl/gliptone-gt15-gt13-5-do-czyszczenia-jasnej-skory-i4965560303.html

Tylko to jest do jasnej skóry :) Do ciemnej masz coś takiego : http://allegro.pl/gliptone-do-regularnego-czyszczenia-ciemnej-skory-i4965560252.html.Czytałem że to najlepsze środki do pielęgnacji skóry :) Odkręciłem odżywkę i ma przyjemny zapach świeżej skóry,czekam na słoneczną ciepłą pogodę i jadę z koksem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...