Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

a jest róznica w listwach pomiędzy sedanem i avantem?

nie ma różnicy.

ważne aby listwy które masz zamiar kupić nie były demontowane przez "kowala" bo wystarczy mocniej pociągnąć przy demontażu i aluminiowe wkładki wyginają się bezpowrotnie i wygląda to kiepsko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) kolega ma podobnego czarnulka co ja, tyle, ze moj silnik to bke :) Jesli nie zamierzasz zmieniac wydechu na dwustronny to polecam kupic dokladke s line do obecnego wydechu :) nowa w aso to 200zl, ale jest w podkladzie:) mi sie udalo za 150kupic;) Jesli chcesz ledy do tablicy ktore nie wywalaja bledu to polecam kolege tomnik(czy jakos podobnie) z forum :) jesli chcesz to moge Ci podeslac fotki jak to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia nie oddaja rzeczywistosci :) to barwa 4300k z tego co pamietam:) do wyboru jeszcze 6000k bylo, jednak nie mam bixow i do postojowek nie bardzo by to pasowalo ...

http://i60.tinypic.com/10nyy4j.jpg

http://i62.tinypic.com/ml5ag0.jpg

pozdrawiam:)

instruktor, jak chcesz to moge Ci poslac zdjecia z dokladka i bez ;)

Oczywiscie do naszych nie-s linowych zderzakow polecam dokladke z leona cupry na przod:D

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zdjęcia :) wygląda to fajnie, a jeśli chodzi o dokładkę z cupry to na pewno ją dołożę, ale po zimie :) ale możesz podesłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia nie oddaja rzeczywistosci :) to barwa 4300k z tego co pamietam:) do wyboru jeszcze 6000k bylo, jednak nie mam bixow i do postojowek nie bardzo by to pasowalo ...

http://i60.tinypic.com/10nyy4j.jpg

http://i62.tinypic.com/ml5ag0.jpg

pozdrawiam:)

instruktor, jak chcesz to moge Ci poslac zdjecia z dokladka i bez ;)

Oczywiscie do naszych nie-s linowych zderzakow polecam dokladke z leona cupry na przod:D

koledzy zeby wymienic postojówki trzeba wyciagac lamy czy da rade tak wymienic...bo ja prubowalem i nie moge ich wyciagnac, sa na jakis zatrzask czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wyciagac lamp, ja tez sie z tym meczylem dobra godzine, az wkoncu moj kolega elektromechanik mi to wymienil, zajelo mu to 5min wyciagniecie jej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się męczyłem, na forum wyczytałem że trzeba mocno ciągnąć za kable, i tak zrobiłem:) tak więc szarpnąć mocniej i wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy VCDS. Kolega miał kiedyś coś podobnego i tylko usuwanie i odczyt.

A powiedz mi jak założyłeś 18" to mocno odczułeś na aucie? Tzn. mam podobny silnik (115km) i boję się, że będzie taczka przy szerszej oponie dlatego na początek myślę o chipie. Dzisiaj będę sprawdzał kondycję wtrysków i muszę zmienić synchronizację bo mam -1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że zmieniając z 16 na 18 że nie ma żadnej różnicy :) oczywiście też uważam bardzie , omijam dziury jak tylko mogę :) także nie straciłem komfortu :) a dla mnie wygląd jest najważniejszy :) moje 116 PS d ..y nie urywa ale nie widzę różnicy co do 16 :)


u mnie moc też będzie podniesiona ,ale dopiero w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu nie dokładałem , nie pamiętam czy jest równo z rantem , ale bardzo mi się podoba, zastrzeżenia mam do tyłu , trochę są schowane, dystanse niedługo kupię na tył , ale założę je dopiero w okolice marca, ponieważ za chwilę zima i pora wrócić na 16 zimowe, ale z przodu mam oponki nowe 225/40 zaś z tyłu 245/40, jutro sprawdzę i dam znać :wink:


seniu001 :hi: zapomniałbym :) przód wydaję się być równo z rantem , także dystans tylko na tył ,planuje 22mm, ale to już na wiosne :)

http://allegro.pl/nowa-oryginalna-oslona-zbiorniczkow-audi-a4-b6-b7-i4672132061.html

podejdzie do mojego 1.9 TDI ta obudowa? :)

panowie pomóżcie z tą obudową? :naughty:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację patrząc na obrazek będzie pasować , ale nie mogę się za chiny skontaktować ze sprzedawcą , telefonu nie odbiera , na e maile nie odpisuje, mimo to że urlop sprzedawca ma dopiero od 29 października, chyba zaryzykuje i kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zamówiłem teraz czekam na kuriera :) jak przyjdzie to założę :) i się pochwale :)


Druga obudowa już zamontowana :) teraz szukam trzeciej ostatniej :) może ktoś mi poleci sprzedawcę , bo nie mogę znaleźć tego nigdzie na allegro

unnamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...